icon
Yükleniyor..

Paradise Bay

 • 4.0 Puan
4.0
Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

Paradise Bay Kemer bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Paradise Bay hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Paradise Bay hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Paradise Bay düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kemer Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kemer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Konum


Özellikler

Paradise Bay Sigara İçilmez
Paradise Bay Park Yeri
Paradise Bay Ücretsiz
Paradise Bay Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Yorumlar 4 Puan

 • avatar

  @greymittens

  2021'de Paradise Bay'den bir Arctic Spa (Swim Spa) satın aldık. Eylül 2021'deki ilk tahminlerine yakın bir zamanda teslim edildi. Teslimat günü harika geçti, vinç ve su kamyonu zamanında geldi ve Paradise Bay temsilcisi ilk kurulumdan geçin. İlk 3 ay içinde pompalardan birinde pompa sorunu yaşadık ve benim aramamdan ve teşhislerinden birkaç gün sonra Paradise Bay'in yerinde değiştirmek üzere bir teknisyeni vardı (uzaktan, harika). O zamandan beri her şey yolunda. Geriye kalan tek sorun, Arctic Spa Swim Spa'ların filtre tasarımıyla ilgili olduğu için Paradise Bay'in kontrolü dışında. Yönetilebilir, ancak başlangıçta planlanandan sonra temizlik ve bakım için biraz daha fazla el işi var. Umarım Artic Spa, mevcut sahipleri için yeni bir tasarım / çözüm sunar. Bunun dışında, spa büyük bir başarı olmuştur. Oğlumuz (doğum sırasında 5) artık suya daha fazla güveniyor ve yüzmesi çok gelişti. Spa'yı haftada yaklaşık 2-3 kez kullanıyoruz. Bir 'havuz' partisi için aynı anda 8 veya 9 çocuğumuz oldu - bu harika. Tam bir temizlik ve yenileme için küveti bir kez tamamen boşalttık. Karter pompası bu kadar suyu tahliye etmeye yardımcı olur, ancak işlem basitti ve doldurma için yine su kamyonu kullanıldı. Tam işlem için yaklaşık 1/2 gün sürdü. Tuzu tekrar eklemeden önce küvetin biraz ısınması için bir gün beklemek zorunda kaldık ama çok basitti. Paradise Bay, sahip olduğum birkaç soruyu yanıtlayabildi ve gereken tüm parçalara ve kimyasallara sahip oldu. Satın almadan önce Paradise Bay'deki satış ekibinden çok memnun kaldım ve bir kez satış yapıldıktan sonra artık önemli olmadığını hissettim. Ekipleri her zaman yardım etmeye istekliydi ve bu satın alma işlemini gerçekleştirdiğimiz için minnettarım! Paradise Bay için 10/10 ve Artic Spa Swimspa için 9/10.

 • avatar

  @michaelpowell

  Arctic spa'mızı üç ay önce satın aldık. Spa'nın kendisi iyiydi ama çalışmayan unsurlar var. Bunlar, kullanım kılavuzunda ele alınmamıştır ve aslında kullanım kılavuzu, spa'mızdaki kontrol sistemlerini bile desteklememektedir. Sağlanan kimyasallar, kurulum belgelerinde ve kullanım kılavuzunda açıklananlardan farklı şekilde adlandırılmıştır. Satın aldığımız spa ve aksesuarların belgelerini sağlamak için çok az çaba harcanmış gibi görünüyor. Şimdi bayinin çıkıp garanti çalışması yapması için ödeme yapmamız gerekiyor - yani. ilk etapta çalışması gereken şeyleri çalıştırmak için. Bu, Paradise Bay'den satın alınan üçüncü spa'mızdır, ancak bu, garanti çağrısı için ücretlendirme konusundaki tutumlarını değiştirmez. Şimdi bana ayrıca, spanın evimize göre yönelimi nedeniyle wifi bağlantısının muhtemelen çalışmayacağı söylendi. Biraz hayal kırıklığına uğradık.

 • avatar

  @chrisdrewniak

  Eşim ve ben yakın zamanda Calgary'deki Paradise Bay'de bir jakuzi satın aldık ve tüm deneyim harikaydı. Satış görevlimiz Trevor ne istediğimizi dinledi ve harika bir küvet seçmemize yardımcı oldu. Teslimat ekibi zamanında geldi ve küveti tam olarak istediğimiz yere sorgusuz sualsiz koydu ve doğru olması için iki kez taşıdı. Jack, mürettebat ustası benimle birlikte tüm küvet ayrıntılarını ve kimyasal alayı gözden geçirdi ve gitmem için iyi olduğundan emin oldu. Paradise Bay'e işiniz için fırsat vermenizi şiddetle tavsiye ederiz. Chris ve Sherry, Calgary, Alberta'da

 • avatar

  @karlytarney

  Bunun şehirdeki tek Arctic Spa bayilerinden biri olması çok yazık çünkü tüm jakuzi ihtiyaçları için %100 başka bir yere gitmeyi tercih ederim. -Bu yerdeki zehirli erkeklik hayret verici. Kadınlara hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranmak, doğrudan soru sorduğunda kadınlara göz teması kurmamak ve onun yerine -bu arada hiç soru sormayan- yanındaki erkeğe bakmak ÇOK saygısız, profesyonellikten uzak ve açıkçası utanç verici bir davranış. onların parçası. Hangi yıldayız? Bu yaşlı adamların biraz saygı görmeleri ya da gitmeleri gerekiyor! Korkunç hizmet. Yetenekli bayanlara, parlak varlıklara (hepiniz bu kadar), başka yere gidin!

 • avatar

  @sandraryanrobin

  Şiddetli yağmur ve soğuk koşullara rağmen olağanüstü hizmet. Tüm sorularımı yanıtlamak ve kurulumdan sonra temizlemek için ekiplerin sabrını takdir edin. Paradise Bay'i şiddetle tavsiye ederim! !

 • avatar

  @mattg

  Artic spa hidromasajlı küvet pompamda fiyat bulmaya çalışırken, kızıl geyik konumundan 120 daha fazla alıntı yapıldı. Sonra fiyatla eşleşebileceklerini sormak için aradığımda, kaba bir parça adamla uğraşmak zorunda kaldım. Konuştuğum yolu takdir etmedim ve yolumdan birkaç saat uzakta olsalar bile, duymaktan başka yerlerle ilgileneceğim

 • avatar

  @mandydearing

  Kocam ve ben Paradise Bay'deki deneyimimizden daha mutlu olamazdık. Çok bilgili Trevor'dan küvet satın almaktan, teslim etmek için gönderdikleri harika ekibe kadar. Teslimat sürecindeki inanılmaz becerileri ve profesyonellikleri için Jack, Oskar ve Will'e özel teşekkürler. Bu jakuzileri taşımak ve kaldırmak kolay değil ama bu adamlar sorunsuz görünmesini sağlıyor. Paradise Bay'deki herkesle çalışmak bir zevkti ve gelecekte sadık müşteriler olarak kalacağız ve arkadaşlarımızı ve ailemizi tavsiye edeceğiz. Hepinize çok teşekkür ederim!

 • avatar

  @petroleumboy

  Paradise'daki iyi insanlardan bir Arctic Spa satın aldım. Spa mükemmel olmasa da ünitemdeki satış sonrası hizmetten inanılmaz derecede etkilendim. Hizmet adamlarıyla kapsamlı bir şekilde çalıştım ve her zaman en iyi çıkarlarıma sahip olduklarını ve her fırsatta işleri düzeltmek için çalıştıklarını hissettim. Teşekkürler Paradise Bay!

 • avatar

  @bradwillis

  Güler yüzlü personel, baskı yok ve ihtiyaçlarınız için en iyi olanı öğrenmek için size seçenekler ve bilgiler sağlamaya istekli.

 • avatar

  @fredbremner

  İlk Arctic Spa'mızı 1995 yılında Paradise Bay'den, ikincisini ise Haziran 2018'de satın aldık. 23 yıl sonra yenisinin zamanı geldi! Jakuzileri araştırmaya başladığımızda, yerel destek ve hizmete sahip olmanın önemine çabucak geri döndük - fiyat üzerinden. Büyük kutu perakendecilerin kaplıcaları daha ucuz olabilir, ancak genel verimlilik paketi, soğuk kış iklimimizde performans ve yerel hizmet çok önemliydi. Trevor, ilgilendiğimiz en bilgili ve sabırlı satıcılardan biriydi. Hiçbir zaman baskı altında hissetmedik ve karım ve ben tam anlamıyla showroomlarındaki her jakuziyi denedik. Trevor'ın uzman rehberliğinde Arctic Spa Yukon modelinde karar kıldık ve kesinlikle doğru seçim oldu. Dolabın rengini, spa kabuğunu, jet sayısını özel olarak sipariş edebildik ve harika olan nihai ışık özelliğini eklemeye karar verdik! İlk hafta içinde birkaç sorun yaşadık - pompa contasında bir sızıntı ve bazı ışıklar yanmıyor… ancak bunlar ertesi gün servis ekibi tarafından düzeltildi. Bu, yerel destek ve hizmetin önemine olan inancımızı doğruladı. Sonuç olarak, Arctic Spa Yukon modeli ve Paradise Bay seçimimizden çok memnunuz. Trevor ve Paradise Bay Ekibine tekrar teşekkürler!


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar