Paradise Bay

Paradise Bay Kemer bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Paradise Bay hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Paradise Bay hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Paradise Bay düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kemer Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kemer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Paradise Bay Sigara İçilmez
Paradise Bay Park Yeri
Paradise Bay Ücretsiz
Paradise Bay Açık Hava
+(1)

Konum

7180 12 St SE, Calgary, AB T2H 2Y4, Canada Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4 Puan

 • Şiddetli yağmur ve soğuk koşullara rağmen olağanüstü hizmet. Tüm sorularımı yanıtlamak ve kurulumdan sonra temizlemek için ekiplerin sabrını takdir edin. Paradise Bay'i şiddetle tavsiye ederim! !

 • avatar

  Mandy Dearing

  Kocam ve ben Paradise Bay'deki deneyimimizden daha mutlu olamazdık. Çok bilgili Trevor'dan küvet satın almaktan, teslim etmek için gönderdikleri harika ekibe kadar. Teslimat sürecindeki inanılmaz becerileri ve profesyonellikleri için Jack, Oskar ve Will'e özel teşekkürler. Bu jakuzileri taşımak ve kaldırmak kolay değil ama bu adamlar sorunsuz görünmesini sağlıyor. Paradise Bay'deki herkesle çalışmak bir zevkti ve gelecekte sadık müşteriler olarak kalacağız ve arkadaşlarımızı ve ailemizi tavsiye edeceğiz. Hepinize çok teşekkür ederim!

 • avatar

  matt g

  Artic spa hidromasajlı küvet pompamda fiyat bulmaya çalışırken, kızıl geyik konumundan 120 daha fazla alıntı yapıldı. Sonra fiyatla eşleşebileceklerini sormak için aradığımda, kaba bir parça adamla uğraşmak zorunda kaldım. Konuştuğum yolu takdir etmedim ve yolumdan birkaç saat uzakta olsalar bile, duymaktan başka yerlerle ilgileneceğim

 • avatar

  Brad Willis

  Güler yüzlü personel, baskı yok ve ihtiyaçlarınız için en iyi olanı öğrenmek için size seçenekler ve bilgiler sağlamaya istekli.

 • avatar

  petroleumboy

  Paradise'daki iyi insanlardan bir Arctic Spa satın aldım. Spa mükemmel olmasa da ünitemdeki satış sonrası hizmetten inanılmaz derecede etkilendim. Hizmet adamlarıyla kapsamlı bir şekilde çalıştım ve her zaman en iyi çıkarlarıma sahip olduklarını ve her fırsatta işleri düzeltmek için çalıştıklarını hissettim. Teşekkürler Paradise Bay!


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz