icon
Yükleniyor..

Park Forbes Avm

Park Forbes Avm İskenderun bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Park Forbes Avm hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Park Forbes Avm hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Park Forbes Avm düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İskenderun Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İskenderun sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Park Forbes Avm Sigara İçilmez
Park Forbes Avm Park Yeri
Park Forbes Avm Ücretsiz
Park Forbes Avm Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.4 Puan

 • avatar

  @ahmethatip

  Terası deniz manzaralı olsa bile üç dört yemek mağazası var. Yetersiz. Mescit ve lavabolar temiz. Ama primemall la karşılaştırıldığında primemalldan daha gelişmiş ama primemall hem yemek açısından hem de diğer mağazalar açısından daha iyi

 • avatar

  @huseyinseven

  Manzarası için bile 5 yıldızı hakediyor. Birçok mağazası kapalı olan belli başlı markaların olduğu bu avm. Ulaşımı kolay. Yemek katında 3-5 firma mevcut.ancak teras manzarası muazzam. Sırf bu manzara için İskenderun'a yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

 • avatar

  @esersoyaltin

  Sessiz sakin elit bir AVM. Teras manzarası muhteşem. Seçili markaların olduğu, alış verişinizi kalabalıktan uzak gönlünüzce yapacağınız bir mekan. Kriz öncesi daha çok mağaza vardı. Kapandılar. Yinede benim favorim

 • Kapalı otopark mevcut ve ücretsiz. Ücretli de olsa, güneşin altında kalmıyor aracınız, bu iyi... Avm nin içi ferah. Kafe ve restoranlar yüksek tavanlı ve teraslı. En üst kattaki genel teras alanında vakit geçirmenizi tavsiye ederim. Bütün sahil manzarasına hakim. Keyifli zaman geçirebileceğiniz bir yer. En üst terasta sigara içmek için özel alan mevcut.

 • avatar

  @pnsz

  Terası Deniz manzaralı. Mağazalar var. Fakat yetersiz. Mescidi ve lavaboları cok temiz güzeldi. Oyun alanları mevcut. Yeme seçeneği olarak kırmızı döner, tavuk dünyası, sbarro ve pideci var.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar