icon

Pepuza Antik Kenti

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

3.4

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Pepuza Antik Kenti Uşak bulunan Tarihi Mekanlar 'den biridir. Bu sayfa Pepuza Antik Kenti hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Pepuza Antik Kenti hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Pepuza Antik Kenti düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Uşak Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Uşak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Pepuza Antik KentiSigara İçilmez
Pepuza Antik KentiPark Yeri
Pepuza Antik KentiÜcretsiz
Pepuza Antik KentiAçık Hava
Pepuza Antik KentiGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.4
Puanlama :


 • avatar

  @izkaosgbtv

  Araba bir yere kadar gidiyor, oda toprak yol toz duman. Araç sonrası epeyce bahçelerden patikalardan yürünüyor, Görmek için tırmanmak gerekiyor. Dağcı kıyafetlerin yoksa yürüyüş ihtiyacın değilse burada oyalanmaya gerek yok derim. 2 saat kayıp edersin. Abartılmış biraz 4 kişi gittik fikrimiz aynı. Burası yerine başka yerde değerlendirin vaktinizi.

 • avatar

  @umittosun699

  Gitmek için altı yüksek bir araç şart. Navigasyonun dediği yere kadar araç ile gidiyorsunuz. Sonra biraz yürümek icap ediyor. Resimlerde görünen yere çıkmak için biraz uğraşmak gerekiyor. Dağcılar için görmeye değer.

 • avatar

  @suleymanpotur

  Mümkün mertebe çay kenarındaki tarlalardan ulaşmaya çalışın. Altı yüksek araba ya da traktörle tarlalardaki yollardan dibine kadar gidebilirsiniz. Yalnız daha fazla yakınlaşmak zor. Patikalar genelde keçiler için insanların yürümesi için çok uygun değil. Bu haliyle cazibe kazanması zor. Kesinlikle üst taraftaki yol benzeri sürülmüş yerlerden uzak durun, ormanın içinde sonlanıyor ve sürüldüğü için ilerlemek zor.

 • avatar

  @can3333

  Motosiklet ile hafif bir off road serüveninden sonra ulaşabildim. Etraf mars yüzeyini andırır cinsten. Araba ile gitmeye kalmayın. Sonuçta taşlık sarp bir alan. Resimler Avgan Clandras 2 köprüsünü de içeriyor.

 • avatar

  @gezginbozgiller512

  Navigasyonda belirtilene göre yola çıktık ama varışa son 2 km kala geri döndük çünkü yollar çok bozuktu. Aracımız araziye uygun olmadığı için ilerleyemedik.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Pepuza Antik Kenti
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 5 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 3.4/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Pepuza Antik Kenti Pepuza Antik Kenti +908500000000 64702 Karayakuplu/Karahallı/Uşak, Turkey Pepuza Antik Kenti Pepuza Antik Kenti hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Pepuza Antik Kenti Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 38.406458 29.447955 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  3.4/5 5