icon
Yükleniyor..

Cinemapink

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

Cinemapink Yalova bulunan Sinema & Tiyatro Salonları 'den biridir. Bu sayfa Cinemapink hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Cinemapink hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Cinemapink düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Yalova Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Yalova sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Konum


Özellikler

Cinemapink Sigara İçilmez
Cinemapink Park Yeri
Cinemapink Ücretsiz
Cinemapink Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Yorumlar 4.5 Puan

 • avatar

  @cumhurhavan

  Kış Haftasonlarının vazgeçilmez klasiği sinema için güzel adres her nekadar üst düzey ses sistemi ve rahat koltuklar olmasa da ulaşım, otopark ve fiyatlar açısından makul olan bir tercih. Tavsiye olunur.

 • avatar

  @celalettinaytek

  Sinema ıyi hoş. Ama insanlar önündeki koltuğu tepmemeyi, haşir husur yememeyi, pisliklerini etrafa saçma mayı ne zaman öğrenecek. Mayis 2022 de yine gittim. 3 sene oncekinden daha kotu. Vallahada kotu, billahada kötü. Geriye doğru tam gaz gidiyoruz. Tertemiz sinema salonuna giriyoruz, film bitiyor, salon olmuş ahır. Çöplük. Durum ciddi olarak kötü. Allah sonumuzu hayır etsin.

 • avatar

  @gokhanakalin

  Cok büyük değil değil ama konforlu koltukları standart değil kol dayama yerleri yumuşak rahat izleme keyfi var..

 • avatar

  @nazmikovanci

  Salon 5 de filme giriyorsaniz sakin en üstteki sıralardan yer almayın perde göz hizasinin altında kalıyor ,koltukları çok üstte yapmışlar. Orta yerlerden almaya çalışın.Genel anlamda güzel ve temiz kalite başarılı.

 • avatar

  @dakikavssaniye

  Dün kanatlı avm de sinemadaydık. Kanatlı konsept olarak güzel dizayn edilmiş ve çok severdim ancak çok değişmiş. Çalışanları çok kabalaşmış, WC ve ortak kullanım alanları leş gibi. Kağıt havlu yoktu tuvaletler Allah’a emanet .Bu gün Özdilek te sinemaya gittik. Personel çok profesyonel kurumsal bir yapısı var. Herkes yardım sever. Ayrıca WC temizdi ve tuvalet kağıdı ve kağıt havlu vardı.Sıvı sabun ve muslukları sensörlü ve hepsi çalışıyordu. Yani yaşayan ve kendine hakim bir yer ????

 • avatar

  @mirabel

  Gayet ucuz ve ferah. 5 yıl önce yapmış oldugum yorumu güncelliyorum: Sinemada ilk tercih ettiğim yer artık son tercih edeceğim yere döndü. Sinema bileti satılırken yaş sınırına bakılmadan çoluk çocuğu dolduruyorlar sinema salonuna, gürültüden bağırıştan filmi izleyemiyoruz. Eskiden her kapının önünde bir görevli olurdu, simdi hic kimse yok. Giren çıkan belli değil. İzlediğimden keyif alamadım. Koltuklar cok rahat ama filmin tadı çıkmadıkça bi anlamı yok. + film öncesi reklam o kadar uzun sürdü ki uyuduk. 20 dk reklam mı olur


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar