Prusias Ad Hypium

Prusias Ad Hypium Düzce bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Prusias Ad Hypium hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Prusias Ad Hypium hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Prusias Ad Hypium düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Düzce Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Düzce sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Prusias Ad Hypium Sigara İçilmez
Prusias Ad Hypium Park Yeri
Prusias Ad Hypium Ücretsiz
Prusias Ad Hypium Açık Hava
+(1)

Konum

Çiftepınarlar, 81620 Düzce Merkez/Düzce, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.6 Puan

 • avatar

  büşra gülsever

  Üniversite öğrencilerinin düzenlediği tiyatro gösterisi için gittik içeriye sınırlı sayıda kişi alındı tarihi eserlerin üstünde insanlar oturuyor ayakları ile taşlara lahitlere basıyor Biraz atıl durumda bir yer reklamı olsun diye böyle bir etkinlik hazırlamışlar ama hakettiği değeri alamayan bir yer

 • avatar

  Erkan Biyikli

  Şimdi öncelikle şunu belirteyim yer çok küçük bir alan çok yere gitmiş biri olarak beni pek tatmin etmedi.. İstanbuldan 2 saatlik araç yolculuğuna değmedi diyebilirim.. Yetkili arkadaşlar saolsun içeriye girmemize izin verdi. Lakin görülecek pek bir şey yok.. Genede tarih varsa herşeye değer..

 • avatar

  Yasin ÜNAL

  Büyük bir beklentiyle gelmeyin ama yinede güzel. Hemen karşı tarafındada Düzce fatihi Konuralp beyin türbesi var orayıda ziyaret etmeniz güzel olacaktır

 • avatar

  Büşra Çelik

  Çok güzel bir antik kent. Şu an kazı çalışmaları devam ettiği için bazı bölgelerine giriş yapılamıyor. Umarım kazı çalışmaları çok güzel, hızlı şekilde ilerler bizlerde tarihin doğuşuna şahitlik etmiş oluruz. Alan beklediğimden büyük. Eserler gerçekten cezbedici.

 • avatar

  Okan YILMAZ

  Kazı çalışmaları devam ettiği için tel örgülerin arkasından bakabildik. Ancak çalışmalar biçtiğinde ihtişamlı bir şeyin ortaya çıkacağı kesin.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz