icon

Sabun Cayi Şelaleleri

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.8

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Sabun Cayi Şelaleleri Osmaniye bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Sabun Cayi Şelaleleri hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Sabun Cayi Şelaleleri hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Sabun Cayi Şelaleleri düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Osmaniye Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Osmaniye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Sabun Cayi ŞelaleleriSigara İçilmez
Sabun Cayi ŞelaleleriPark Yeri
Sabun Cayi ŞelaleleriÜcretsiz
Sabun Cayi ŞelaleleriAçık Hava
Sabun Cayi ŞelaleleriGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.8
Puanlama :


 • avatar

  @sevtapcelebi

  GÜRLEYİK ŞELALESİ ?️ Konum ?Eskişehir/Mihalıcçık Râbbim'in bizlere bahşettiği muazzam bir güzellik Doktorun yeri kamp alanı Çadır veya karavan kamp için uygun Çadır ?️ ücreti 1 gece 150 ₺ Elektrik WC/Duş Wifi mevcut. Yukarı şelale tarafında kamp yapamıyorsunuz. Günü birlik konaklama yapabiliyorsunuz. Araçlar için ücretli otopark mevcut. Şelaleye girmek yasak ama her zaman ki bizim yasakları delen milletimiz olduğu için girenler vardı. Orada yemek için lokanta tarzı işletme var. Tabi kendiniz de yiyeceğinizi götürebilirsiniz. Şelale tarafında semaver yakmak yasak yazıyordu. Mangalda yasaktır muhtemelen. Yollar Mihalıcçığa kadar güzel sıkıntı yok, biraz virajlı.Biz bir çılgınlık yapıp ilk defa motorla gittik kampa ? ?️ Köye gelince mekana ulaşmanız için dik bir yokuştan inmeniz gerekiyor. Hafta içi gittiğimiz için gayet sakindi. Hafta sonu muhtemelen daha kalabalıktır. Aklıma gelenler bunlar kafanıza takılan bir şey olursa yoruma yazın,bilgim dahilinde cevaplayayım ? Gidin görün temiz hava bol oksijen alın,negatif enerjiyi atın. A'nı yaşayın kim ne demiş,o ne yapmış boş verin.

 • avatar

  @erolzengin1971

  Hafta içi gidelim sakin olur dememize rağmen oldukça kalabalıktı, şelalenin girişinin alt tarafındaki otoparka ( 25 tl ) aracı park ettikten sonra şelale 200 mt mesafede, Şelaleye girişte pek bir görsel görünmesede, biraz ilerleyince şelaleler ve havuzlarlarla karşılarıyorsunuz tabi sadece havuz ve şelalelerle değil oldukça kalabalık bir insan topluluğuylada... Ailecek gittiğimizden dolayı bu kalabalığın içerisine girmek istemedik ve suyun daha yukarı bölgesinden gelen kanalı takip ederek kanalın dereyle buluştuğu noktaya ulaştık, burada kimse yoktu ve keyifle suya girme imkanımız oldu. Suyun sıcaklığı gayet güzel fakat temizlik konusunda ne kadar yukarılarada çıkılsa bir bulanıklık söz konusu... Temizlik konusu her yerdeki gibi, maalesef insanlar bulmak istediği gibi bırakmıyorlar...

 • avatar

  @mahmutbayindirl7676

  Öncelikle inanılmaz bir yoğunluk olduğunu söylemek istiyorum. Hafta sonları özellikle pazar günleri kesinlikle gelinecek bir durumu yok, iğne atsan yere düşmez. Şelalede ateş yakmak kesinlikle yasak, kamp kurmak yasak, jandarma sürekli orada ve asla müsade edilmiyor. Yüzme yerleri gayet güzel ve derin değil. Çocuklar için küçük yerlerde mevcut. Araç için otopark mevcut fiyat 30 lira kesinlikle dışarı bırakmayın jandarma anında park cezası yazıyor. Köy girişinde bakkal var biraz pahalı yemek yerleri vs yok. kamp için doktorun yeri gayet güzel. Işık, buzdolabı ,wc piriz duş vs mevcut. Kamp yerinde de ateş yapmak yasak gece 12 gibi jandarma geldi tabi yakanlar vardı yinede. Hafta içi daha sakin. 23.07.2022 tarihinde gidildi.

 • avatar

  @olcks

  Muhteşem bir doğası var. Şelaleler çok güzel. Kaya oluşumları çok farklı ve estetik. Akarsu üzerinde şelalelerin döküldüğü yerlerde küçük göletler oluşmuş. Su çok temiz. Mutlaka gidilip görülmesi gereken bir yer. Ben nisan ayının son haftası, hafta içi gittim benden başka kimse yoktu. Ankara'dan Ayaş, Beypazarı, Çayırhan üzerinden giderseniz yol asfalt, biraz dar ve virajlı. Bu güzergahı kullanırsanız Nallıhan Kuş Cenneti ve Sarıyar Barajını da ziyaret edebilirsiniz. Kamp yapmak, ateş yakmak, suya girmek yasak. 4 adet tuvalet mevcut. Yakındaki köyde küçük bir bakkal var. Yol çok dar olduğu için otopark dışında yol kenarına park edemezsiniz.

 • avatar

  @ahmedkarahan3494

  Muhteşem bir yer, girişte 50 metre ilerde otopark var, resmi olmayan biri bekliyor gelenlerden 25 TL otopark ucreti istiyor, bem 20 TL verdim. Şu anda Ramazan ayı oldugu için çok sakın, kimsecikler yok. Akan su çok temiz, yüzmek için uygun. Şelale yok fakat su cok guzel. Otoparkatan aşağıda kamp yapma yeride var fakat selale alaninda kamp yeri yok. Tuvaletler konteynir şeklinde, bayan kısmı çalışıyor, erkek kısmı bozuk yada kullanmasinlar diye üzerinde arızalı yazıyor. Suyun kenarinda ahşap merdivenler Değirmene çıkıyor, şu anda Değirmen kapali fakat normalde gerçek bir degirmen.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Sabun Cayi Şelaleleri
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 5 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 4.8/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Sabun Cayi Şelaleleri Sabun Cayi Şelaleleri +908500000000 Gürleyik, 26900 Mihalıcçık/Eskişehir, Turkey Sabun Cayi Şelaleleri Sabun Cayi Şelaleleri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sabun Cayi Şelaleleri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 39.987548 31.3404573 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  4.8/5 5