icon
Yükleniyor..

Sakarya Park

Sakarya Park Sakarya bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Sakarya Park hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Sakarya Park hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Sakarya Park düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Sakarya Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Sakarya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Sakarya Park Sigara İçilmez
Sakarya Park Park Yeri
Sakarya Park Ücretsiz
Sakarya Park Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.1666666666667 Puan

 • avatar

  @sultangurdemir

  Sakarya-Erenler ilçesinde bulunan bolca çardak, bank, yeşillik, çocuk parkı, lunapark ve havadar bir çevreye sahip bir park diyebilirim. 19k numaralı otobüs ile mekâna ulaşım sağladık. Ayrıca 4 numara ve et balık minibüsleriyle de gidebilirsiniz. Çok geniş bir alana kurulmuş ailenizle gelebileceğiniz bir yer olduğunu söyleyebilirim biz sabah saatlerinde gittiğimiz için park boştu ama akşam daha kalabalık/canlı olacağını düşünüyorum. Park Sakarya nehrine, kullanabileceğiniz çeşmelere ev sahipliği yapıyor. Bakımlı bir yer olduğunu da gittiğimizde çimlerin kesilip disiplinli bir şekilde çalışılıyor olduğundan çıkardık. Piknik yapmak için baya uygun bir yer. Bence kafa dinlemek istiyorsanız ve insanlarla çok dip dibe olmak istemiyorsanız tercih edebileceğiniz mekânlardan birisi.

 • avatar

  @serpilerwa

  Çok guzel bir yer her yaştan cocuklar icin park ve piknik alanı lunapark olmasıda ayrı bir güzellik olmuş

 • avatar

  @mehmetsumnu

  Kadın erkek mescitleri giriş tarafında işaretleme olmadığı için ayrım yapılmasında zorlanılıyor.

 • avatar

  @hakanulker

  Burası piknik için(mangal yapılmaz), çocuklar için güzel bir yer. Mescit WC var. Nehir kenarında cafeler var. Fiyat kalite vb. bilmiyorum. Ayrıca lunapark açıldı. Yeşillik açısından iyi olmadı ama çocuklar için iyi oldu. Lunapark park biletleri 15tl bu tarih itibariyle...

 • avatar

  @sametgulac

  Yeşili ve doğası ile kafa dinleyebileceğiniz bir yer. İçerisinde lanupark oyun alanları anfi tiyatro yeme içme yerleri mevcuttur. Mescit vardır.

 • avatar

  @ipek

  Cocuklar icin harika ????Lutfen cevremizi temiz tutalim . Ayrica cocuklarin oyuncaklarina ve oyun alanlarina zarar veren insanlari sikayet edelim Lutfenn !.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar