icon
Yükleniyor..

Sansarak Kanyonu

Sansarak Kanyonu İznik bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Sansarak Kanyonu hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Sansarak Kanyonu hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Sansarak Kanyonu düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İznik Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İznik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Sansarak Kanyonu Sigara İçilmez
Sansarak Kanyonu Park Yeri
Sansarak Kanyonu Ücretsiz
Sansarak Kanyonu Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.8 Puan

 • avatar

  @aytektopuzoglu

  Yeşilin her tonu ile yürüyüş ????

 • avatar

  @ismailcemakar

  Motorcular için çok güzel bir rota

 • avatar

  @gezegezegeldik

  İznik’ten, Sansarak köyüne geçerek bu kanyona ulaşabilirsiniz. Araç ile ulaşabileceğiniz kısım kanyonun başlangıcı. Coğrafi yapı itibarı ile kanyon kelimesi çok uygun değil ama herkes bu tanıma alışmış durumda. Bir dere ve yatağında bulunan kayalık bölge kanyon tanımını vermiş. Köyden 3-4 km aonra kanyon girişi var. Aracınızı yukarıda bırakarak, dere kenarına yürümek zorundasınız. Eğimli bir bölge olmasından dolayı, alışık değilseniz dönüş yolu sizi zorlayabilir. Dere kenarına indiğinizde beklentiniz karşılanmayabilir. Suyun akış yönünde 2-3 km yürüdüğünüzde hem yüzebileceğiniz, hem de keyifle yürüyebileceğiniz güzel bir parkurla karşılaşacaksınız. Keyfiniz bol olsun

 • avatar

  @sinandemir

  Google haritadaki konumdan ileride levhası bulunmaktadır. Elmalı koy girişinden girilmektedir. Kanyonun belli yerine kadar araçla inilebilmektedir. Sizmari doğa evlerine çok yakındır.

 • avatar

  @mehmetkatalioglu

  Bursa çok eğlenceliydi..sabah 5 de kalkıp izmite gidip ekibe katılmama değdi İzmit doğa sporları kulübü ile gitmiştik..Sularin içinden geçtiğimiz Bir rota yapmıştı. Baya güzeldi. Şehir halkıyla sohbet Edip oradan geçtik kanyona.. Tavsiye ederim . Gidilir ????


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar