icon
Yükleniyor..

Luxuria İstanbul

Luxuria İstanbul İstanbul bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Luxuria İstanbul hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Luxuria İstanbul hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Luxuria İstanbul düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Luxuria İstanbul Sigara İçilmez
Luxuria İstanbul Park Yeri
Luxuria İstanbul Ücretsiz
Luxuria İstanbul Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.4444444444444 Puan

 • avatar

  @oksuzhakan

  Güzel bakimli bir site

 • avatar

  @metinberk

  Kendi evim bence gayet güzel

 • avatar

  @ebazersafak

  Ferah evler

 • avatar

  @mehmetpocanoglu

  İyi

 • avatar

  @ercanemre

  Huzurlu nezih bir ortam iyi ki buradayız konyanın gelişmiş yerleri arasın da

 • avatar

  @banditroger

  Gerek konforuyla, gerek manzarasıyla ve gerek bahçesiyle gerçekten düşünmeden alınması gereken bir ev olarak görünebilir fakat bu ilk iki kritere aşırı önem verenlerden iseniz ne yazık ki akıl sağlığınızdan ciddi bir şekilde vazgeçmeyi düşünmelisiniz. Çünkü zamanında bu evi yapan inşaatcılar ses yalıtım malzemesi olarak sadece aliminyum folyo gibi ucuz bir malzeme kullanmış olacaklar ki alt komşumun gecenin 3 buçuğunda nasıl deliler gibi çığlık atışından tutun ki evin içindeki hareket seslerinden, sifonu çekme seslerine kadar herşeyi çok net bir şekilde duyulabilir yapmak için Seha Yapı en ince ayrıntısına kadar herşeyi düşünmüş. Bu konuda Seha Yapı gibi müzdarip bir şirketi ayakta alkışlıyorum. Normalde bu yorumu normal koşullar gereğince yazmamam gerekiyor fakat pandeminin süresinin aşırı uzaması nedeniyle artık canıma tak etti. Lütfen yeni ev alıcaklılar bu yorumumu okuyor ise bu yukarda belirttiğim o iki kriter için akıl sağlığınızdan ciddi bir şekilde vazgeçmeyi düşünmelisiniz. Tabi ki bu durum heryerde farklılık gösterebilir. Fakat alacağınız katın üst ve alt komşuluk durumunu sorgulamadan kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum. Yoksa sizde benim gibi 7 yıllık bir oturma tecrübesine sahip olan biri olsanız bile çok pişman olursunuz... Şimdi gel gelelim bu yerin diğer eksilerine: -Asansörü aşırı yavaş. Kapısı 30 saatte anca açılıyor. Merdivenlerden inip çıkmanız çok daha kafî olur. -Site güvenliği aşırı sorumsuz. Önüne gelen herkese sorgusuz sualsiz kapıyı açma gibi bir özelliği var. -Asansör ve merdiven kısmında erişmeden hemen önceki yer olan giriş koridorundaki mıknatıslı kapı inaktife edilmiş durumda. Yani site dışından çitlerden içeriye atlayan herhangi kötü niyetli biri kapınıza dayanma riski bulunduruyor. -Site ışıklandırmaları yetetsiz. Bütün lamba direkleri iki ampulden oluşmasına rağmen çoğu direğin lambalarının birtanesi yanmıyor bile. Karanlıkta yürümeye çıkmak isteyen herkese şimdiden Allah yolunuzy açık etsin. -çitler bundan yaklaşık 3 yıl kadar önce jilet örgülerle kaplıydı fakat site yönetimi ne hikmetse bunların hepsini heryerden kaldırdı. Galiba site etrafında çitlerin önünde büyüyen ağaçlar bizim yeni korunma duvarımız oldu :D -benim gibi binanın ortalarına doğru ya da üstü gibi bir yerde oturacaksanız ise üzgarlı havalarda camların arasından sızan havanın size vermiş olduğu gürültülü ıslık seslerinin sinir bozucu anlarına tanık olabilirsiniz. Biliyorum bu yazdıklarım çok olumsuz içerikler barındırıyor fakat bu yazdıklarım sizin de bazı istisnahi durumlar dışında başınıza gelecek olan standart durumlar olarak nitelendirilebilir. Lütfen bu yorumumu beğenin ki herkes bilinçlensin.

 • avatar

  @bayramcetinkaya

  Güzel site mutfakta doğalgaz olmaması eksisi

 • avatar

  @kaansaracoglu

  Evlerin içine girmedim lakin peyzaj düzenlemesi olarak çok iyi bir bahçesi var. Konyada görmeye alışkın olmadığımız garip maki türü bitkiler var.

 • avatar

  @faruktepgec

  ŞELALE PARK Evleri Harika bir site.Gūvenlikli;Temiz;fıtnıs ve saunası olması,alışverişin sitede bulunması ayrıcalık.Sakin ,Huzurlu bir site


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar