icon
Yükleniyor..

Serdivan Gölpark

 • (9 Yorum)

Gezilecek Yerler

3.8

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Sakarya Gölpark Sakarya bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Sakarya Gölpark hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Sakarya Gölpark hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Sakarya Gölpark düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Sakarya Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Sakarya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Serdivan GölparkSigara İçilmez
Serdivan GölparkPark Yeri
Serdivan GölparkÜcretsiz
Serdivan GölparkAçık Hava
Serdivan GölparkGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.8
Puanlama :


 • avatar

  @busragazez1587

  Piknik ve mangal yapmak yasaktır yazısı var. İnsanlar çantasında ıvır zıvır getirip ailecek yiyorlar yere oturup. Böyle bir yerde çevreyi kirletmemek şartıyla piknik yapılması taraftarıyım. Göle girmek yasaktır. Kadın ve erkek ayrı ayrı mescit vardır. Otopark vardır. Kadın ve erkek tuvaleti ayrı. Maalesef çok pis. Tuvaletler ücretsiz. Çocuk parkı vardır. Manzara eşliğinde çocuklar oyun oynayabilir. Tek başınıza, ailecek veya arkadaşlarınla gelip gezebileceğiniz, yürüyüş yapabileceğiniz, oturup etrafı seyredebileceğiniz sapanca gölü ve doğal yeşilliğin olduğu bir alandır, bölgedir.

 • avatar

  @samicatar

  Yaklaşık bir ay önce 30 TL otopark ücreti alınmaya başlandığını öğrendim. Bu çok anlamsız ve fazla. İki girişi bulunuyor. Ana girişte bu ücret alınırken biraz ilerideki girişten para alınmıyor. Orada da otopark mevcut. Diğerinden girip sahilden aynı yere 10-15 dk lik yürüyüş yolundan ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız yerde çay kahve icebileceginiz bir kafeterya mevcut. Yada direkt mangal ve piknik yapılacak yerde kalabilirsiniz. Güzel ve huzurlu bir manzara. Kafa dinlenecek bir yer.

 • avatar

  @sangarius

  İçeriye girişler 30 TL olmuş makbuz yok içerideki bazı oturaklar kaldırılmış sırf kafede oturulsun diye kafeye müşteri olarak bile gelsen otopark parası isteniyor kamuya açık alan işletmeye devredilmiş. Halka hizmet yaptık diye basbas bağırmasını bilen belediye kendi vatandaşına bu muameleyi yaşatması tam bir utanç durumu Serdivan belediyesi 444 5 450 arayıp bu durumdan şikayetçi olduğunuzu beyan ediniz. Halk için yapılan halk için kalmalı madem kalmayacaktı bırakın doğal kalsaydı!

 • avatar

  @suleymandemir6160

  Kamuya ait alanı özelleştirdik ayağına tuhaf tiplere peşkeş çekmişler ve 30 TL otopark giriş ücreti istiyorlar ve makbuz vermiyorlar isteyince ufak kağıda paraf atıp veriyorlar (mali suç bu). Serdivan belediyesi de işe çanak tutuyor. Özelleşeli beri 2.etaptaki masa ve sandalyeleri kaldırdı ki millet mecbur kafede ütelensin. Yazıklar olsun haram zıkkım olsun bunca milletin hakkına giriyorsunuz. Seçim zamanı geliyor!!!

 • avatar

  @tunceryaman

  Piknik alanı 24saat açık. Girip malzemenizi indiriyorsunuz ve aracınızı aşağıdaki otoparka bırakabiliyorsunuz. İster kahvaltıya gidin ister mangala, ortam göl manzarasıyla güzel. Tamamen ücretsiz. Olabilecek en iyi şekilde düzenlenmiş, mekanlar oluşturulmuş insanımız için. Ama maalesef her yerde ve her zaman yaptığımız gibi pisliğimizi bırakıp gitmişiz.

 • avatar

  @halimeozturk376

  Birşeyler içmek ve yürüyüş yapmak isteyenler icin ortam çok guzel ???? Göl tertemiz çok güzel görünüyor, yürüyüs yolu boyunca kamelyalara falan oturup manzarada sohbet edilebilir ???? hala girişteki cafe bölümünde bir tamirat vs var o orta alanda pek hoş durmuyor temmuz ayındayız ve daha da sarkmamali bnce ve tuvaletler işte bu bizim kanayan yaramiz böyle güzel bir işletmenin böyle kötü bir tuvaletinin olmasını aklım almıyor. Belediyenin yada kafe işletmesinin birinin bu sorumluluğu alması gerek.ama genel anlamda güzel biryer ben çok sevdim ????

 • avatar

  @turkanagroup3313

  Şu anda biraz atıl duruyor fakat manzarası ve ortamı yeşilliği ile manzarası ile keyifli bir yer. Tuvaletleri kötü otopark ve çevre biraz düzensiz. 2-3 genç servis yapıyor kahve ücreti 15 tl. Personel ilgili ama biraz bakım ve yatırım şart.

 • avatar

  @tugaykomut

  Mükemmel bir yer. Fakat artık şu insanların alkol içip, yemek yiyip çöplerini yere atmalarına, özellikle çekirdek kabuklarını yere atmalarına sinir oluyorum. Resmen güzelim mekanı perişan ediyorsunuz. Yanınıza bir poşet alıp çöpü içine atmak bu kadar zor olamaz! Ayrıca adım başı her yerde çöp kutusu var neredeyse... Medeniyetten ırak olmayın!

 • avatar

  @idristekin

  Sessiz, sakin tam kafa dinlemelik yer. Sağ kısımda restoran tarzı kısımlar var ve gölün dibine kadar gidebiliyorsunuz. Orman kısmı da var. Sol taraf ise mangal yapmak isteyenler için düzenlenmiş, oturmak için banklar ve mangal yakmak için mangal kısımları var. Havası çok temiz, İstanbul'a yakınlığıyla da gidilebilecek bir yer. • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Serdivan Gölpark Serdivan Gölpark +908500000000 Esentepe, 54050 Serdivan/Sakarya, Türkiye Serdivan Gölpark Sakarya Gölpark: Sakarya bölgesinde bulunan Parklar ‘den biridir.Sakarya Gölpark Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin. ₺₺ TR 40.7358835 30.3190322 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Serdivan Gölpark
  3. Serdivan Gölpark Yorumları
  4. Serdivan Gölpark Özellikler
  5. Serdivan Gölpark Fiyat Listesi
  6. Serdivan Gölpark İletişim
  3.8/5 9