Seyir Terası

Seyir Terası Nevşehir bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Seyir Terası hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Seyir Terası hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Seyir Terası düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Nevşehir Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Nevşehir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Seyir Terası Sigara İçilmez
Seyir Terası Park Yeri
Seyir Terası Ücretsiz
Seyir Terası Açık Hava
+(1)

Konum

Çamlaraltı, 20160 Pamukkale/Denizli, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.4 Puan

 • avatar

  Semih Can

  Uzun bir yürüyüş için başlangıç noktası olarak en güzel yerlerden bir tanesi, buradan devam ederseniz Tavas, Servergazi Parkı ve Bağbaşı yaylasına ulaşabilirsiniz.

 • avatar

  Emre Öztürk

  Yeşilin her tonunu görebileceğiniz harika şehrimiz Denizli'yi (merkezini) yüksek bir yerden başından sonuna saatlerce izlemek isteyenler için muhteşem bir yer... Bir de benim gibi yeşile aşık biriyseniz saatlerce izlemeye doyamayacağınız harika bir manzarası var.

 • avatar

  İsmail

  19 temmuz günü buraya girmeye çalıştık. Görevli personeller yoğunluktan dolayı tepeye araç almadıklarını ancak otoparka 10 tl ücret karşılığında arabayı bırakıp servisle yukarı çıkabileceğimizi söylediler. Ücreti alan kişi makbuz kesmedi. Az ilerleyince yüzlerce kişinin servis beklediğini gördük. Yukarıdan bir sürü araç indi bu sürede. Güvenlik görevlisine o inen araçlar yerine yukarı çıkabilir miyiz diye sorduk hayır dediler. Biz otoparka ilerlerken arkamızdan lüks 2 araç geldi ama nedense onlara izin verdiler. Sorunca personel o yüzden izin verdik dediler(yersen). Otoparka girmeden geri döndük bizde. Adamlar resmen sistemi kurmuş. Denetimsiz olduğundan dolayı böyle olsa gerek. Rezillik....

 • avatar

  Furkan Tüylü

  Giriş ücretli olması ilginç hatta ilk defa bir seyir terasına para ödedim. Navigasyon yolu şaşırtabiliyor. Haftaiçi kendi aracımızla yukarı kadar çıkabildik. Şelale fazlaca yapay ama güzeldi içine girince çok iyi serindi. En tepe manzarası gayet güzel. Dışarıdan yiyecek getirmel yasak ama içeride çokda yiyecek bişey yok. Salıncaklar fazla göstermelik oturunca manzara görünmüyor nerdeyse Horoz heykeli nedense denizliye küsmüş şekilds duruyor ????

 • avatar

  Muhsin Uysal

  İhtiyar ve özürlüler için uygun değil. Minibüse binmek için en alta kadar inmek zorundasın, özürlü biri olarak baya zorlandım. Ara durak yok. Aradan yolcu almıyor.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz