icon

Sivrihisar Saat Kulesi

 • (10 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.7

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Sivrihisar Saat Kulesi Sivrihisar bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Sivrihisar Saat Kulesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Sivrihisar Saat Kulesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Sivrihisar Saat Kulesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Sivrihisar Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Sivrihisar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Sivrihisar Saat KulesiSigara İçilmez
Sivrihisar Saat KulesiPark Yeri
Sivrihisar Saat KulesiÜcretsiz
Sivrihisar Saat KulesiAçık Hava
Sivrihisar Saat KulesiGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.7
Puanlama :


 • avatar

  @ecekesifte

  Sivrihisar belediye başkanını kutluyorum. Sivrihisar ilçesi görülmeye gezilmeye değer,halkı da cana yakın ve Yardım sever...

 • avatar

  @sefakaya

  Cumartesı olmasına ragmen hıc kalabalık yoktu, tepede devamlı çan sesi geliyordu seyır tepesi oraya cıkmadık bız, bol bol resım cekıcek yer mevcut, oyuncular maalesef cok burnu havada resım cekılmek bir yana dursun ınsanlarla muhattap olmuyor, Gönül dağı ekibi sınıfta kaldı SİVRİHİSAR cok guzeldı begendım evleri.

 • avatar

  @recaiarican

  Ankara'ya yakınlığı ile bilinen dizi sayesinde meşhur olmuş fakat yerel halkın yerli turiste nasıl davranmasını bilmediği yer.tabi fiyatlar fahiş.gezip görülmeye değer mi tartışılır

 • avatar

  @rukiyekaya4054

  Saat kulesini bilemem ama açık hava heykel müzesi çok güzel düşünülmüş bir fikir. Kesinlikle daha çok reklamı yapılmalı.

 • avatar

  @alpaslanozalatur

  Ücretsiz , sivrihisari tepeden görmek isterseniz tavsiye edilir. Çarşamba günü pazar var araç ile gitmek biraz sorun ama mezarlık tarafından gelip klise ye ugrayip açık hava heykellerini görüp saat kulesine erişebilirsiniz. Bir kaç gorsel bırakıyorum.

 • avatar

  @emrearslan9707

  Anadolu daki en büyük 2. Ermeni kilisesinin yanında yer alıyor saat kulesi.. Saat kulesinin tarihi olup olmadığına dair bir bilgi yer almıyor.. Ecdadımız yapsaydı meydana yapardı diye tahmin ediyorum.. Gönül dağı dizisi çekilmesiyle beraber şehir de güzel bir hareketlilik mevcut.. Yabancı olduğunuzu fark eden herkes yardımcı olmaya çalışıyor.. Anadolu'nun görülesi sevimli bir kasabası, inşallah bu güzelliğini tanınırlığının artmasıyla bozmaz..

 • avatar

  @esrefyildirim

  Güzel bir ilçe doğal Eskişehir'e bağlı saat kayası mevki olan yerleşim yerleri ilçenin merkezî şimdiki yerleşim alt tarafa doğru kaymaya yapmış Kuzey eski güneye doğru yeni yerleşim alanı olmuş tarihsel güzellikleri var tarihî kararların alındığı Zaim ağa konağı restore edilmiş ziyarete açık , saat kayalıkları bütün ilçeyi gözler önüne seriyor,kilise olarak kullanılmış tarihî,tarihi evleri,sahabe-i kiramdan olan Hz cafer-i Tayyar(ra)kabri şerifleri bulunuyor, Nasreddin hoca heykeli , gönül dağı dizisi bu ilçemizde çekilmiştir.saat kayaliklarina çıkınca ağaçların altında çay, kahve mola vermeniz için güzel bir yer vadinin içinde ,heykeller var açık sanat müzesi yakın olan iller Ankara, Eskişehir, Afyonkarahisar

 • avatar

  @ahmetaliyildiri

  Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü çok iyi çalışmış Saat Kulesi ve etrafı müthiş güzel olmuş sadece saat kulesimi her yer elden geçirilmiş ermeni kilisesi restore edilmiş eski hamam restore edilmiş.. Hele o Ulu cami muhteşem görkemine kavuşmuş ki Türkiye,de eşi yok.kaç asırlık camii mutlaka görülmeli ,Alemşah kümbetini de mutlaka görün Sivrihisar tarih kaynıyor ,gelirken de Sivrihisar adına tescillenmiş Dövme sucuk ile muska baklavasını alırsanız lezzete sizde ortak olursunuz müthiş bir tat. Tavsiye ederim.

 • avatar

  @alperbiliroglu

  Senelerin saat kulesi. Ulaşımı kolay lakin oraya kadar çıkıp bir gölge konaklamak için bir iki masa yetersiz. Kaldıkı ki kuleye ulaşmak için ilçenin merkezinden geçmek zorundasınız. 36 yaşındayım. İlçe hiç mi gelişmez. Hiçmi çağa ayak uydurmaz. Yolları dahi yeni yapılıyor. Merkezde heryer toz toprak.ilçe girişinin yeni asfalt yapılmasının nedenide çekilen dizi. Birileri hizmet adı altında boy gösterip anca fotoğraf paylaşır. Gerçekleri görmek için fotoğraflardan internetten takip etmek yetmez. Gidip zaman geçirip gezip gözlerinizle görmek lazım. Heleki birde konaklama şansınız varsa 2. ye bu ilçeye uğramak için bir neden aramak zorundasınız. Memleketimiz ama çok daha iyi yerlerde görmek için heralde ömrümüz yetmez.

 • avatar

  @abdullahguven6255

  Çok güzel dizayn edilmiş. Sivrihisar için faydalı bir eser olmuş.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Sivrihisar Saat Kulesi
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 10 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 4.7/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Sivrihisar Saat Kulesi Sivrihisar Saat Kulesi +908500000000 Kılıç, 26600 Sivrihisar/Eskişehir, Turkey Sivrihisar Saat Kulesi Sivrihisar Saat Kulesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sivrihisar Saat Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 39.4528982 31.5371267 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  4.7/5 10