icon
Yükleniyor..

Suçıkan Parkı

Suçıkan Selalesi Dinar bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Suçıkan Selalesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Suçıkan Selalesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Suçıkan Selalesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Dinar Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Dinar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Suçıkan Parkı Sigara İçilmez
Suçıkan Parkı Park Yeri
Suçıkan Parkı Ücretsiz
Suçıkan Parkı Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4 Puan

 • avatar

  @kursadyildirimgokboru

  Dinar belediyesi tarafından işletilen sucika parkı şuanda tam anlamı ile tarih talan edilmiş durumda şantiye sahası gibi eskalavatör çalışıyor kazı yapılan alanda tarihi kalıntı olması % 90 su kalmamış çok yerin resimlerini Çekmedim tarih talan edilmiş durumda kale sözde müze ama kapalı çünkü içerde restaurant'ın deposu olarak kullanılıyor görmek için gittim yorulduğunu değmedi tarih talan edilmiş

 • avatar

  @mehmetozdemir

  Dinar da harika bir yer. Nezih ve o kadar da temiz bir mekan. Su ve doğayla iç içe olması ayrıca harika. Gelmişken kesinlikle balık ve kızarmıs dondurmadan yemeden gitmeyin. Fiyat olarak da gayette ucuz. Hele bu devirde bedava denilebilir…

 • avatar

  @cerenceylanbugdayci

  Tatile giderken yolunuzun üzerindeyse kahvaltı yapmak için yada bı çay kahve molası vermek için durabilirsiniz. İşletme fiyatları gayet uygun serpme kahvaltı kişi başı 40 TL , çay 2.5 TL menünün fiyat listesini çekmeyi unuttum. Puan kırma olayım ise ördeklerin olduğu su alanı çok pis ve kötü bir koku yayıyor bir diğeri ise tuvaletler hiç girilemeyecek gibi değil ama çokta temiz diyemem. Çektiğim fotoğrafta pis alan çok belli değil eger olursa yolunuz düşerse dediğim pis alanı hemen fark edeceksiniz umarım belediye temizler.

 • avatar

  @metinaktan

  Son derece tarihi ve doğal bir ortam. Şelale manzarası çok güzel. Farklı köşelerde farklı bilgilerin ve efsanelerin anlatılması çok güzel olmuş. Ama bu kadar tarihi ve mitolojik efsanelerle dolu bir mekanın daha iyi korunması ve daha etkin tanıtılması gerekir. Yeterli reklam yapılırsa çok daha tanınır bir durak mekanı olabilir.

 • avatar

  @alpaslankilickaya

  Kaşarlı gözleme fena değil (fiyatı 20TL). Ördek ve küçük bir şelale var, çocuklu ailelerin durabilecekleri bir yer. WC ler pis. Yolda mola verip görülebilecek bir mekan.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar