icon

Toprakkale Kalesi

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

3.8

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Toprakkale Kalesi Osmaniye bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Toprakkale Kalesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Toprakkale Kalesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Toprakkale Kalesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Osmaniye Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Osmaniye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Toprakkale KalesiSigara İçilmez
Toprakkale KalesiPark Yeri
Toprakkale KalesiÜcretsiz
Toprakkale KalesiAçık Hava
Toprakkale KalesiGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.8
Puanlama :


 • avatar

  @ibrahim473

  Temmuz 2022 itibariyle kale ziyarete kapalı maalesef.

 • avatar

  @lutfukaykilov

  Maalesef tadilat vardı. Şuan sadece çalışanlar!!! hafta sonları toplanıyor ve gördükleri yabancılara diş biliyorlar. Aldıkları cevaplarlada pıs diye sönüyorlar. güzel ülkemde tarihi eserler hangi cahillerin korumasına bırakılmış. Düşündürücü.!!!

 • avatar

  @halilibrahim1316

  Osmaniye de gidilebilecek güzel yerlerden birisi. İçerisinde belediyenin kafeteryası var. Ve fiyatları da gayet makul. Kalenin içerisinde oturup sohbet edebileceğiniz çardağı mevcuttur. Ancak mangal yakılması ise çok da hoş olmamış. Burası kale, mangal biraz abartı olmuş. Yasaklanması taraftarıyım. Hafta sonu gidip ailenizle, arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz güzel bir mekan.

 • avatar

  @resityildiz6818

  Kalenin yakınına kadar araçla gidilebiliyor. Aracı park ettiğiniz noktada piknik yapma imkanı var. İsteyen kafeden yiyecek ve içecek alabilir. Aracı park ettiğiniz noktadan kaleye çıkış yürüyerek 5 dakika sürüyor. Kalenin içi ağaçlarla kaplı ve ağaçların arasındaki patikalardan yürümek çok zevkli.

 • avatar

  @izzetozer4356

  Keşke daha detaylı bilgilere erişmek mümkün olsa yolların kesişme noktasında kilit bir konumda taşların düzeni kaleye taşınması ve uygulanması muazzam. Özellikle kale duvarlarının kalınlığı 1.5 metre. Şu anda yerli halkın mesire yeri olarak kullanılıyor


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Toprakkale Kalesi
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 5 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 3.8/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Toprakkale Kalesi Toprakkale Kalesi +908500000000 Kışla, 80950 Toprakkale/Osmaniye, Turkey Toprakkale Kalesi Toprakkale Kalesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Toprakkale Kalesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 37.0502521 36.1364693 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  3.8/5 5