icon
Yükleniyor..

Trabzon Meydan Parkı

 • (10 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.5

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Trabzon Meydan Parkı, Trabzon şehrinin merkezinde bulunan ve ilin en ünlü parklarından biridir. Belediye ‘nin 12.07.2017 tarihinde aldığı karar ile Atatürk Alanı’nda bulunan Tranzon Meydan Parkı’nın isminin “15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı” olarak değiştirilmesi kararlaştırıldı. Bu karardan sonra Meydan 'ın adı resmi olarak değiştirildi ve halka duyuruldu.

15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı

Trabzon ‘un en ünlü meydanı olan bu alanı her gün binlerce kişi ziyaret etmektedir. Belediye ’nin yaptığı titiz çalışmalar sayesinde meydan 'a bakan binalar restore edildi ve tabela kirliliği önlendi. Tarabzon'da değişmeyen, geçmişten bu güne kadar kendini kaybetmeyen bir park haline gelmiştir.

Bu sayfa Trabzon Meydan Parki hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Trabzon Meydan Parki hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Trabzon Meydan Parki düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Trabzon Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Trabzon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Trabzon Meydan ParkıSigara İçilmez
Trabzon Meydan ParkıPark Yeri
Trabzon Meydan ParkıÜcretsiz
Trabzon Meydan ParkıAçık Hava
Trabzon Meydan ParkıGezilecek Yerler

Fiyatlar

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.5
Puanlama :


 • avatar

  @enginuyelik

  Gayet güzel bir ortam yaratılmış. Meydandaki cafeler, 1tl sembolik ücretle girilen tuvaletler gerçekten çok temiz ve hijyendi. Belediyeyi tebrik ediyorum. Uzun sokağın trafiğe kapatılması bölge açısından güzel bir gezinti alanı yaratılmasına yardımcı olmuş, çok canlı ve nezih bir bölge olmuş.

 • avatar

  @ahmetbayrak5942

  Gezdikce gezersin suyu bulsan icersin bos sandalye bulursan otururdun tuvalette siraya girersin baska yeri yoktur adim atacak trabzonub gobeği meydandir kurulfu kurulali vumhuriyet baska secenek vermeyen atamdan yadikardir meydan unuculnaz cefasida cok sefasida yoktur sehrin yön veren yolari baskaca cografya gereği baska meydani trabzonu trabzon yapan meydan parkidir her yüke göğüs germistiy yillarboyu değistirilemeyen osmanlidan tek yadikar at yolariyla mesur tarihi meydan hamamiyla bilinsede her adim atinizda tarihe dokunur topuklarimiz adidir taşbasindan sonrasi gazibasanin baslangici ismidir iskender pasani camisiyle turbesiyle hamami zade ihsan bey kültür merkeziyle emek sümer ve melek sinamalariyla yillari kovalayan meydani meydan yapan insaniyla huzur verin her ani tüm insanlıga

 • avatar

  @erdemcekirge

  Tarabzon'da değişmeyen, geçmişten bu güne zamanda kendini kaybetmeyen mekan. Çok severim burayı. Sırtını asırlık akasya ağaçlarına verip denize bakarak çay yudumlamak gibisi yok.

 • avatar

  @muhammeterdol1865

  Trabzon'un merkezi diyebileceğimiz parktır "Meydan Parkı". Serin serin dinlenebileceğiniz ve Trabzon ile ilgili planlarınızı yapabileceğiniz ferah ortam. İster çay ocağında oturun isterseniz yola bakan taraftaki oturaklarda. Bir yandan plan yaparken bir yandan sürekli akıp giden insan selini izleyebilirsiniz.

 • avatar

  @mehmetaksoy2479

  Trabzona geldiğinizde uğramanız gereken meydan parkı. Her türlü çarşı dükkanının yanı sıra meydan çay bahçesinde de dinlenebilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • avatar

  @serdarguntas

  Trabzon meydan parkına akşam üzeri gidebildim. Daha uzaktan araç yanaşırken ne kadar güzel ve ferah bir meydan olduğunu belli ediyordu.Orta alanda açık oturma yerleri ve etrafında koca bir han misali farklı farklı ve tarihi dokuya uygun cephesi olan işletmeler mevcut.Meydanda her türlü gıda giyim kozmetik döviz burosu gibi isyerleri bulunuyor . Polisimiz meydanda ve her yer pırıl pırıl dı . Ara sokaklar restore edilmis ve şirin taş dokulu dükkanlar oluşturulmuş mutlaka gezilmesi gereken bir bölge tavsiye ederiz. Trabzon belediyesine ve halkına teşekkürler.

 • avatar

  @aysekocaman

  Çok daha yeşil olması gerekirken, taş yığınına dönüşmüş, ruhsuz bir yer.

 • avatar

  @hakkikurucuoglu

  Tavsiye ederim, yeterli oturacak yer yok

 • avatar

  @tanerdemir

  Muhteşem bir yer gelip görülmesi gereken bis nokta

 • avatar

  @sevgiaydin2826

  Çok güzel özellikle öz çekim sevenler için. • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 24 Saat
  Salı 24 Saat
  Çarşamba 24 Saat
  Perşembe 24 Saat
  Cuma 24 Saat
  Cumartesi 24 Saat
  Pazar 24 Saat

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Trabzon Meydan Parkı Trabzon Meydan Parkı +908500000000 İskenderpaşa Merkez, Uzun Sk., 61100 Ortahisar/Trabzon, Türkiye Trabzon Meydan Parkı Trabzon Meydan Parkı, Trabzon şehrinin merkezinde bulunan ve ilin en ünlü parklarından biridir. Belediye ‘nin 12.07.2017 tarihinde aldığı karar ile Atatürk Alanı’nda bulunan Tranzon Meydan Parkı’nın isminin “15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı” olarak değiştirilmesi kararlaştırıldı. ₺₺ TR 41.0053718 39.7308778 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Trabzon Meydan Parkı
  3. Trabzon Meydan Parkı Yorumları
  4. Trabzon Meydan Parkı Özellikler
  5. Trabzon Meydan Parkı Fiyat Listesi
  6. Trabzon Meydan Parkı İletişim
  4.5/5 10