icon

Turasan Şarapçılık

 • (6 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.5

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Turasan Şarapçılık Nevşehir bulunan Plajlar 'den biridir. Bu sayfa Turasan Şarapçılık hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Turasan Şarapçılık hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Turasan Şarapçılık düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Nevşehir Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Nevşehir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Turasan ŞarapçılıkSigara İçilmez
Turasan ŞarapçılıkPark Yeri
Turasan ŞarapçılıkÜcretsiz
Turasan ŞarapçılıkAçık Hava
Turasan ŞarapçılıkGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.5
Puanlama :


 • avatar

  @gezici

  Ürgüpte gezilecek yerler listesinde başlıca sıralarda yer alıyor. İçeride özellikle turist kafileleri sebebiyle genelde yoğun bir atmosfer var. 40₺ 'ye sıcak şarap alabiliyorsunuz ve şarap seviyorsanız kesinlikle tadına bakmalısınız. Ortalama 160 ₺ den başlayan çok çeşitli ürettikleri şaraplar hakkında çalışanlardan net bilgiler alabilirsiniz.

 • avatar

  @meliketurkel2127

  Pamdemi öncesi şarapların tadımları vardı ama şuan yok. Genel olarak ilgi alaka güzel. Sevecen ve sıcak bir yer.

 • avatar

  @muratgorgun5213

  Satış noktası,fabrikasini goremedik.Bu bölgede 1943 ten beri şarap üretimi yapan çok eski bir firma,şaraplarini henüz tatmadık.Yorumlarimi tadimdan sonra yapacağım.

 • avatar

  @enversaka5911

  Meyve Şarapları Aydın fabrikasından geliyor. Sadece üzüm Şarapları nevşehirden çıkıyor kırmızı, beyaz ve Rose. 80 liradan başlıyor şarap fiyatları. Sıcak şarap fiyatı 30 liraydı. Geniş bir mağazası var. Maskesiz içeri misafir kabul etmemelerini beğendim. Bu kuralı uygulayan nadir yerlerden. Ama denemek için bir ikram beklerdim, o eksi kısmı benim için.

 • avatar

  @ahmetbz

  Sıcak ve soğuk olarak şarap tadımı yapabilirsiniz, üç çeşit şarap tadımı 50 tl. Şarap tadım odasının atmosferi çok güzel. Ürgüpe gelince ziyaret edilebilecek bir yer.

 • avatar

  @sarpsusuzer

  Büyük hayallerle övgülere istinaden giderek hayal kırıklığına uğradığım yer. Fazla turistik bir noktaya dönüşmüş benim kanaatime göre sürekli tur otobüsler geliyor. tadımlar yüksek ücretli. Şarabı kesinlikle çok iyi tabiki, bu su götürmez bir gerçek.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Turasan Şarapçılık
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 6 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 4.5/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Turasan Şarapçılık Turasan Şarapçılık +908500000000 Yunak, Tevfik Fikret Cd. No:6, 50400 Ürgüp/Nevşehir, Turkey Turasan Şarapçılık Turasan Şarapçılık hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Turasan Şarapçılık Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 38.6332757 34.9041241 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  4.5/5 6