icon

Ulubey Canyon

 • (11 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.3

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Ulubey Canyon Uşak bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Ulubey Canyon hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Ulubey Canyon hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Ulubey Canyon düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Uşak Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Uşak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Ulubey CanyonSigara İçilmez
Ulubey CanyonPark Yeri
Ulubey CanyonÜcretsiz
Ulubey CanyonAçık Hava
Ulubey CanyonGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.3
Puanlama :


 • avatar

  @melisa236

  Dünyanın en uzun ikinci kanyonu olarak bilinmekte Ulubey kanyonu cam teras ve kanyonun güzel manzarası geçiyor bu kadar insanı yoksa aman aman bişey yok otopark ücreti alınmıyor bir tek cam teras için 10 TL ücret talep ediliyor. Ayakkabi ile basılmıyor cama galoş girilmesi gerek (lüften galoşları çöpe atalım ) yğkseklik korkusu olanlar için çok tehlikesi çünkü aşırı yüksek için cam kısmına bakmaya korkuyor aşağısı uçurum çünkü yani gelip görülmesi gereken bir yer.

 • avatar

  @gunubirlikgezgi8417

  Çok büyük olmasada vakit geçirmek için gidilebilir.Cam terasa giriş tam öğrenci ayrımı olmadan 10 TL. Çevresinde yöresel yiyecek ve hediyelik eşya satan dükkanlar mevcut. Biri restorant kafe diğeride normal bir kafe mevcut. Janyonun ilk girişinde ters ev var oranın girişide tam 10 TL öğrenci 5 TL gibiydi.Tam hatırlamıyorum.

 • avatar

  @nebahatbakar9201

  Dünya sıralamasında ikinci en uzun kanyon, bizde yanlış olmasın ve derin çook deriin? Büyüklüğüne söyleyecek söz kalmamış oluyor. İçerisinde cam teras ve özel işletmeler var tabi. Doğa harikası biryer listenize ekleyin mutlaka.

 • avatar

  @selahattinaktas

  Dünya bir destgâh ve bir mezraadır, âhiret pazarına münasib olan mahsulâtı yetiştirir. Çok Sözlerde isbat etmişiz: Nasılki cinn ve insin amelleri âhiret pazarına gönderiliyor. Öyle de: Dünyanın sair mevcudatı dahi, âhiret hesabına çok vazifeler görüyorlar ve çok mahsulât yetiştiriyorlar. Belki Küre-i Arz, onlar için geziyor; belki denilebilir ki: "Onun içindir." Bu sefine-i Rabbaniye, yirmidört bin senelik bir mesafeyi bir senede geçip, meydan-ı haşrin etrafında dönüyor. Meselâ ehl-i Cennet, elbette arzu ederler ki, dünya maceralarını tahattur etsinler ve birbirine nakletsinler; belki o maceraların levhalarını ve misallerini görmeyi çok merak ederler. Elbette sinema perdelerinde görmek gibi; o levhaları, o vak'aları müşahede etseler çok mütelezziz olurlar. Madem öyledir, herhalde dâr-ı lezzet ve menzil-i saadet olan dâr-ı Cennet'te, عَلٰى سُرُرٍ مُتَقَابِل۪ينَ işaretiyle; sermedî manzaralarda, dünyevî maceraların muhaveresi ve dünyevî hâdisatın manzaraları Cennet'te bulunacaktır. İşte bu güzel mevcudatın bir an görünmesiyle kaybolması ve birbiri arkasından gelip geçmesi, menazır-ı sermediyeyi teşkil etmek için, bir fabrika destgâhları hükmünde görünüyor. Meselâ: Nasılki ehl-i medeniyet, fâni vaziyetlere bir nevi beka vermek ve ehl-i istikbale yadigâr bırakmak için; güzel veya garib vaziyetlerin suretlerini alıp, sinema perdeleriyle istikbale hediye ediyor, zaman-ı maziyi zaman-ı halde ve istikbalde gösteriyor ve dercediyorlar. Aynen öyle de: Şu mevcudat-ı bahariye ve dünyeviyede kısa bir hayat geçirdikten sonra, onların Sâni'-i Hakîm'i âlem-i bekaya ait gayelerini o âleme kaydetmekle beraber âlem-i ebedîde, sermedî manzaralarda onların etvar-ı hayatlarında gördükleri vezaif-i hayatiyeyi ve mu'cizat-ı Sübhaniyeyi, menazır-ı sermediyede kaydetmek, mukteza-yı ism-i Hakîm ve Rahîm ve Vedud'dur.

 • avatar

  @beyzamerveozen

  Gezilip görülmesi gereken yerlerden biri. Cam terasta güzel fotoğraflar çekilebilir. Yöresel ürünleri satın alabileceğiniz küçük dükkanlar da bulunuyor. Tuvalet ücreti 3 tl ve temiz. Çocuklar için uygun. Cam teras ücreti 10 tl. Ters ev de fotoğraf için uygun. Ailecek 2 saatte gezilebilecek bir mekan.

 • avatar

  @mesuthisarliogl

  Uşak merkeze 30km mesafede , dünyanın en uzun 2. Büyük kanyonu, Amerika'daki grand kanyondan sonra burası var yani. Restoran, yerel lezzetler , hediyeliklerler bulabileceğiniz dükkanlar var. Hemen yanıbaşında macera parkında zipline ve salıncağa binebilir, gençler de parkurda eğlenebilirler. bu bölgeye ziyarete Temmuz ayında gelirseniz bir kaç km ötede lavanta denizini ziyaret edebilir müthiş fotoğraflar yakalayabilirsiniz, hemen oradan da bir kaç km ötede blaundus antik kentini Ziyaret edebilirsiniz, yine yakın civarda olan tarihî inay tren istasyonu ve hanıni gezebilirsiniz, tüm bunları 1 gün içinde yapmanız mümkündür.

 • avatar

  @zafersoydinc

  Kanyonu puanlayacak olursam samanyolundaki yıldızlar bile az gelir.Buradan YARADANIN ne güzellikleri insanlara sunduğunu görüyoruz.Fakat verdiğim bir yıldız orada görevini layıkıyla yapmayan çalışanlara ve çevreyi kirletmeyi pek seven güzel insanlarımıza.Doğa harikası bir yer.Yolu oradan geçen herkesin gitmesini tavsiye ederim. Terasın korkulukları sallanıyor güvensiz.Zaten uyarı yazısıda asmışlar.Korkuluk ayaklarının kaynak yüzeyleri zayıf.Ayaklar aşağı doğru geniş yüzeylere sabitlenmeli kaynak yüzeyleri çoğaltılmalı. Girişte görevli teras ücreti 2 yetişkin 4 öğrenci 60 TL aldı.Öğrenci tarifesi olması gerekmiyor mu? Üstelik parayı aldıktan sonra ,görevli alınan para karşılığında bir fiş,makbuz,her neyse vermesi gerekmiyor mu? Yetkililerede soruyorum.

 • avatar

  @demetgokce

  Doğa harikası, İzmir den günübirlik gormeye gittik. Mutlaka ziyaret edilmeli. Mayis 2022 de gittik Cam geras kişi başı 10 tl idi, Ancak mutlaka cam teras girişinde odeme yaparken biletinizi isteyin, biz 4 kişi girdik bilet vermedi, sorunca makbuz vermiyormusunuz diye o zaman bilet kesti. Mutlaka biletinizi isteyin, cebe atma durumunu engellleyin? cevresinde otantik halı ve yöresel esyalar ve gıda satilan bir kaç dükkan ve bahceli oturma yerleri var. Satıcılardan el acma kabaklı ve ıspanaklı börek aldik harikaydı, yoresel haşhaşlı baklava aldık efsane lezzetli mutlaka deneyin. Ayrica restaurant var ancak deneyimlemedik.

 • avatar

  @gs7160

  Bu puanı doğa harikası kanyona veriyorum gidilip görülmeli hatta biz yorulmayiz derseniz trekking mutlaka yapılmalı ancak biz çocuklarla bunu denemedim bile aşağıda akan suyun şırıltısı bile duyuluyor gelelim ters ev ve terasa buralara ek ücret var herbiri için 10 TL terastaki arkadaşlar sanki parasız girecekmisiz gibi bir tavırla davranacağına sağa sola atılmış veya uçmuş galoslari toplasaydi da o güzel doğayı kirletmeseydi böyle yerler bir isletme haline getiriliyorsa korumasida o işletme tarafından devam edilmeli bunun da takibi yapılmalı bence.kisacasi yurdumuzun harikaları dan görülmeye değer yerlerinden gidip görün derim

 • avatar

  @tutkuirem

  Oldukça anlamsız tamamen haksız kazanç üzerine, Tabiat Parkı adı altında ticari kaygı ile oluşturulmuş bir yer. Özel işletmelerce kanyon çevrelenmiş, burnunuzun ucuyla bile bakmanız müsaade edilmeyen rezalet bir alan. Kişi başı 10 TL vererek fiş bile isteğe ve dikkate bağlı kesiliyor, yalnızca 3 adımlık cam terasta etrafa bakıp çıkmanıza izin veriliyor. Ne kanyon çevresinde bir yürüyüş rotası var ne doğayla buluşmanıza olanak tanınmış. İlgili kurum ve kuruluşlara gerekli şikayetleri de yapacağım. Gitmenizi kesinlikle tavsiye etmem.

 • avatar

  @doganhatun

  Harika bir yer. Cam balkonu pahali (yetiskin 10 tl haziran 2021'de) yapmislar. Cam balkon gorulmeli ama ozellikle vakit ayirilip patika yollarla kanyonun icerisi gezilmeli. Yakin zamanda kanyon icerisinde gezebilmek icin patika yapilacagini duydum. Su anda guvenlikli bir patika yol mevcut degil. Gps i takip edip kanyon ana girisini gectikten sonra giris yaptim aracla toprak yoldan kanyonun guney kismini 500-600 metre aracla gectim cok guzel ve heyecanliydi. ? Kanyon park yerinde bir de ters insa edilmis ev var, çocuklarin ilgisini cekiyor. Yerel bazi malzemelerin alinabilecegi dukkanlarda mevcut iyi eğlenceler.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Ulubey Canyon
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 11 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 4.3/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Ulubey Canyon Ulubey Canyon +908500000000 Aşağı, 64900 Ulubey/Uşak, Turkey Ulubey Canyon Ulubey Canyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ulubey Canyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 38.4184492 29.3036841 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  4.3/5 11