icon
Yükleniyor..

Uzunkum Park

Uzunkum Park Sapanca bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Uzunkum Park hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Uzunkum Park hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Uzunkum Park düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Sapanca Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Sapanca sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Uzunkum Park Sigara İçilmez
Uzunkum Park Park Yeri
Uzunkum Park Ücretsiz
Uzunkum Park Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.5833333333333 Puan

 • avatar

  @mustafacan

  Yürüyüş başlangıcı için güzel bir mekan. Çay içmek için mantıklı. Kır düğünleri için güzel mekân.

 • avatar

  @deilgindeilgin

  Sapanca Gölü kıyısında gerçekten harika bir konumda. Daha ziyade düğün derneklere hizmet eden bir havası var. Küçük büfemsi bir binada çay kahve ve soğuk içecekler ile bisküvi gibi basit yiyecekler satılıyor. Akşamları gün batımı efsane bir manzarası var.

 • avatar

  @sinanyilmaz

  Çok güzel bir ortamı var herkes kendi ailesiyle rahat bir şekilde oturuyor kimsenin kimseyle işi yok çocuklu aileler için oyun parkı mevcut zevk alarak gittiğim bir mekan tavsiye ediyorum

 • avatar

  @huseyinguven

  Düğün cemiyetleri için açık hava ve yeşillik ayrıca büfede bulunuyor. Ailecek banklarda oturulup kendi getirmiş olduğunuz yiyecekleri yenebilir.

 • avatar

  @umitkucuk

  Sessiz sakin yeşil ve mavinin bir arada olduğu göl manzaralı bir mekan. Kendi sandalye ve masanızla gidebilirsiniz. Yanınıza termosta çayınızı almanız tavsiyemdir. İçinde küçük bir büfesi var. Bisküvi çikolata çay satışları vardır.

 • avatar

  @tahaarslan

  Manzarası çok güzel, masa kiralamak için küçük bir ücret vermeniz gerekiyor bilginize.

 • avatar

  @fatmakuscuoglu

  Yaz düğünlerini yapmak için ideal biyer hem kaliteyi ucuza maal ediyorsunuz biz çok memnun kaldık oyuzden hiç düşünmeden herkese tavsiye edebilirim

 • avatar

  @denizkarali

  Gerçekten kafa dinlemek için bol oksijenli bir yer. Sandalye masa çay kahve götürüp oturmak için efsane manzarası var. Günbatımını izlemenizi tavsiye ederim ❤️ Tek kötü yanı bence wc sıkıntısı olabilir o da hemen yan tarafta bulunan düğün salonunda mevcut???? arkada kalan tren ???? rayları olduğu için ara sıra geçen tren sesinden de rahatsız olabilirsiniz fakat inanın değer. Günün yorgunluğunu atmak için birebir. ????

 • avatar

  @yildizmisirmate

  Evde biseler hazırlayıp gidip yiyebileceğiniz göl kenarinda kurulu temiz yeşil güzel bı park, kenarları kapalı olduğu için çocuklarınızı rahatça bırakabilirsiniz , kamelyalar ücretli 15-25 TL ,çocuklar scooter da sürebilir, sadece oyun alanı daha güzel olabilir

 • avatar

  @gokhansatici

  Düğün için gittik. Masa örtüleri masadan ufak. Sunta parçaları gözüküyor. Kapalı bardak sular iyi bir düşünce olmuş. Otoparkı biraz biçimsiz de olsa var. Kuru pasta ve yaş pasta lezzetli idi. Ama oraya tok gidin. Manzarası güzel.sazlık ve göl. Ancak lambaların altındaki masalara oturmayın. Yüzlerce helikopter sineği uçuş sahasında.. Takı sırasında çalınan müzik ortama uygun olmayıp rahatsız ediciydi. Gelinle damadın alana girişinde iki tane uyduruk çatapat dışında bir atraksiyon yoktu. Hadi bir an evvel gelin ve gidin tarzında bir mizansendi. Mekanın yöneticileri iş olsun diye oradalardı. Hiç bir özen yok. Mescit diye ayrı bir yapı var. Uzaktan harika ama bir kişilik bile abdesthanesi yok. 50mt ilerde umumi tuvaletin el kadar lavabosunda takım elbisen veya bayanların tuvaletleri ile abdest almaları mecbur kılınıyor. Ahali olarak genelde mutaassıp bilinen bir yörede insanların buna tepkisiz kalmaları ilginç.. Sonuçta mekan manzara ve büyüklük olarak 10 numara ama ikinci kez gidilmeyecek kadar berbat yönetiliyor. Yanlız içerdeki büfenin çalışanlarına teşekkür ederim. Çok anlayışlı ve yardımseverler. Ayrıca hizmet eden garsonlar. Çok efendi ve saygılılar. Önünüzden mal kaçırmıyorlar.

 • avatar

  @gokhanbirkol

  Sabah kahvaltısı icin sahile sandalye masa atabilirsiniz. Tek kötü yanı otoyolun yanında olduğu icin biraz araç gürültüsü var

 • avatar

  @bd

  Çok güzel bir yer. Göl boyunca uzun ve keyifli yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilirsiniz.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar