Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi

4.1666666666667 (6 Yorum)
Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi: Bursa bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bursa Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Bursa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi Sigara İçilmez
Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi Müze
Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi Tarihi Yer
Aktopraklık Höyük Arkeopark Ve Açıkhava Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Akçalar, 16159 Nilüfer/Bursa, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4.1666666666667 Puan

 • avatar

  Ömer Turan

  Tarihin doğal kokusu fakat toplu ulaşım 7S gidiyor o da arkeopark in arka tarafında indiriyor, 900 mt yürümeniz gerekiyor girişe kadar.

 • avatar

  Şumu Acar

  Temiz güzel bir yer. Yanınıza yiyecek ve çayınızı alıp piknik de yapabilirsiniz. Yeşillik bol. Eğlenceli. Cocuklu çocuksuz farketmez gelip görmelisiniz. Tesekkurler

 • avatar

  Efe HAN

  Cok bakimsiz kalmis cocuklarin gezecegi alanlari hep cayir basmis bicilmemis. Daha onceden geldigimizde daha bakimliydi..

 • avatar

  E Z

  AKTOPRAKLIK HÖYÜK ARKEOPARK AÇIK HAVA MÜZESİ Aktopraklık Höyük Arkeopark ve Açıkhava Müzesi Avrupa’nın en büyük tarih öncesi parkı unvanına sahip. Günümüzden 8 bin 500 yıl önceki döneme ait canlandırılmaların yer aldığı Arkeopark, Akçalar Aktopraklık mevkiinde yer alıyor. Bölgede yapılan kazılarda bulunan buluntuların da sergilendiği Arkeopark Açık Hava Müzemiz pazartesi hariç 09.30-17.30 saatleri arasında ziyarete açık ve ücretsizdir.

 • avatar

  Cemil GÜNEŞ

  Pek beklediğim gibi çıkmadı. Kazı alanına yaklaşamiyorsunuz. Ayrıca her şeyin imitasyonu yapılmış. Bölge yapay bir müzeye dönmüş. Size sahte bir gerçeklik veriliyor. O tarih hissini alamadım ben.

 • avatar

  ali aeo

  Tarihi bir yer kazılar hala devam ediyor diye biliyorum eski medeniyetler var iş yerime çok yakın....


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar