icon
Yükleniyor..

Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi

Deniz Biyolojisi Müzesi: Antalya bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Deniz Biyolojisi Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Deniz Biyolojisi Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Deniz Biyolojisi Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Antalya Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Antalya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.

Devamını Göster

Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi Sigara İçilmez
Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi Müze
Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi Tarihi Yer
Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.3 Puan

 • avatar

  @gezenadam

  Antalya Merkez yat limanında. Çok tatlı iki katlı bir deniz müzesi. İçinde birçok çeşit suda dondurulmuş balık ve deniz canlısı var. Ücretsiz geçebileceğiniz bir yer. Yolunuz düşerse ugrayin derim. It in the center harbor. There many different kinds of fishes. They are located in watered glass gages. Ver nice museum. You should visit if you stop by horbour. İt is free to enter. Have fun...

 • avatar

  @muratvar

  Mavi yüzgeçli orkinos (thyunnus thunnus) yazan balık aslında yazılı orkinos a daha çok benziyor hatta bence yazılı orkinos onu teyit ederlerse daha iyi olur

 • avatar

  @turgutyildirim

  İki katlı küçük bir alanda harika bir dekorasyon ve görülmesi o kadarda kolay olayan balıkların altında açıklamalarıyla güzel bir sunumu var.Yetişkinlerin ama özellikle okul yaşındaki çocukların mutlaka görmesi gereken yerlerden.Emeği geçenere teşekkürler.

 • avatar

  @beyzabayir

  Dışarıdan bakıldığında sıradan bir yapı gibi görünse de içeride batmış bir korsan gemisi şeklinde tasarlanmış. Görsel olarak güzel bir tasarım olmuş. Ancak müze bilgi vermede çok yetersiz, keşke su canlıları hakkında sadece isimlerinden ziyade daha detaylı bilgiler görebilseydim. Örnekler iyi korunmamış, bazılarında kabarcıklar bazılarında yapı bozulmaları vardı. Bir de müze görevlileri olaydan çok alakasız kişilerdi, keşke soru sorduğumda cevap alabileceğim kişiler bulunsaydı. Genel olarak çok özensiz buldum müzeyi. Müze girişi ücretsiz, yine de Liman taraflarındaysanız bir göz atmanızı öneririm.

 • avatar

  @ravzapapagan

  Güzel faydaları bir muze olmus cocuklar içinde gidilebilir. Ilginç ve genel deniz hayvanları sergileniyor.

 • avatar

  @ahmetberkekinci

  ufak ve ücretsiz bir müze. deniz kenarı olması çok hoş. bazı balıklar korkunc rüyanıza girebilir dikkat edin.

 • avatar

  @sedatakkus

  Küçük bir binaya sıkışmış durumda , eski ihtişamı yok yeniden düzenlenmesi gerekiyor

 • avatar

  @afarukunal

  Giriş ücretsiz. Küçük, tatlı bir müze. Çeşit çeşit deniz canlısını yakından görebileceğiniz bir yer. Aracınız varsa dikkat edin, iskelenin girişindeki otopark sadece günlük tarifeyle çalışıyormuş. Free to visit. A small, cute museum. Many kind of sea creatures can be seen, observed. The car parking area at the entrance is too expensive, they charge daily, even for half-an-hour parking.

 • avatar

  @mellscott

  Geçen hafta gittim. Güzel bir yer, iki katlı fakat çok kişi gitmeyin biraz küçük bir yer.

 • avatar

  @ismailakin

  2 katlı, ahşap yapıya sahip küçük bir müze. Türkiye'de ilk olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Yaklaşık 500 tür sergilenmekte. Köpek balığı, kalamar, yaklaşık 150 tür kemikli balık, süngerler, mercanlar, karides, ıstakoz ve yengeçler, ahtapot, kalamar ve sübyeler, denizyıldızları ve deniz kestanelerinden oluşmaktadır. Ücretsiz ziyaret edebilirsiniz. - Yakınında bulunan diğer gezilecek yerler; Antalya Oyuncak Müzesi, Şeker Müzesi (bunu tavsiye etmem), Yivli Minare Cami, İmaret Medresesi, Antalya Mevlevihanesi. Asansörun olduğu kısım çok güzel manzaraya sahip görmenizi tavsiye ederim.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar