icon
Yükleniyor..

Antalya Etnografya Müzesi

Antalya Etnografya Muzesi Antalya bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Antalya Etnografya Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Antalya Etnografya Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Antalya Etnografya Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Antalya Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Antalya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Antalya Etnografya Müzesi Sigara İçilmez
Antalya Etnografya Müzesi Park Yeri
Antalya Etnografya Müzesi Müze
Antalya Etnografya Müzesi Ücretsiz
+(3)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 5 Puan

 • avatar

  @metinkokcu

  Antalya yaşamı hakkında bilgi alabileceğiniz çok güzel bir yer. Kaleiçinde iki ayrı tarihi konaktan oluşuyor. Giriş ücretsiz. Görevliler güleryüzlü ve her türlü bilgiyi size veriyor.

 • avatar

  @taylansahin

  Kale içinde gezerken görebilirsiniz, girişler ücretsiz. Ufak bir müze , tarihi bir ev dokusunda yöresel yaşam hakkında bilgi alabileceğiniz bir müze.

 • avatar

  @sedasenturk

  Ücretsiz yaz dönemi 20.00 a kadar açık keyifli bir müze

 • avatar

  @fatmaozlemcelik

  Daha önceki yerini bilmiyorum ancak burası yeni yeri ise küçük kalmış.Etnoğrafya'dan etnik yaşam iz'lerini anlıyorum.Elbise-Eşya,kullanılan teknoloji,yeme-içme-yaşama şekli.Burası yer olarak elbette çok güzel,Antalya için çok küçük.Manavgat'ınki bile çok daha büyük,yeterli,doyurucu,bilgi vericiydi.Öndeki topların yeri burası değil bence. Her halükarda ilk ve ortaokulların müdürlerini tüm öğrencilerinin tüm sınıflarını öğretmen eşliğinde buraya,diğer müzelere göndermelerini bekliyor ve umuyoruz.Bu tip geziler kişinin oluşumuna katkıda bulunur ömür boyu unutulmaz.Lütfen.Burası Keçili park'a-Mermerli Beach-Restoran'a yakın.Kaleiçi marina'nın üstündeki çay bahçesine giden yolda.

 • avatar

  @neslihan

  Halka açık olan kaleiçide yer alan Antalya yöresinin hem geleneksel tarihi dokusu iç mimari ahşap hem giyim aksesuar yerleşik ev içi görselleriyle süslü gezilip görülmeye deyer kültür hazinemiz

 • avatar

  @tubataskan

  Müze merkezi konumda ve girişler ücretsiz. Antalya halkının gelenekleri sergileniyor ve oldukça hoş. Binası da tarihi bir yapı olduğu için ortamın ambiyansını iyice güzelleştirmiş. Merkezde gezintiye çıktığınızda mutlaka uğramalısınız.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar