Beypazarı Kent Tarihi Müzesi

4.8333333333333 (6 Yorum)
Beypazarı Kent Tarihi Müzesi: Beypazarı bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Beypazarı Kent Tarihi Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Beypazarı Kent Tarihi Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Beypazarı Kent Tarihi Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Beypazarı Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Beypazarı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Beypazarı Kent Tarihi Müzesi Sigara İçilmez
Beypazarı Kent Tarihi Müzesi Müze
Beypazarı Kent Tarihi Müzesi Tarihi Yer
Beypazarı Kent Tarihi Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Rüstempaşa, Kaşmahkeme Sk. No:65, 06730 Beypazarı/Ankara, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4.8333333333333 Puan

 • avatar

  Ferhat

  Beypazarina yakışır bir müze. Eski bir okuldan müzeye dönüştürülmüş iki katlı bir binada Beypazarinin tarihini ve kültürünü kapsamlı bir biçimde gözlemleyebilirsiniz. Belediye işletiyor dolayısıyla giriş ücreti iki lira gibi komik bir fiyat. Profesyonele yakın bir müze. Bir de şu plastikten insan figürleri yapmayı bırakırsak Türk müzeciliğinin daha ileri bir noktaya taşındığını görebileceğiz.

 • avatar

  Vehbi Macaroglu

  İki katli, oldukca zengin bir muze. Mayis 2022 itibariyle giris ucreti tam 2 TL, ogrenci 1 TL idi. Oldukcazengin icerik var bu nedenle kisa surede gezip cikacaginizi dusunmeyerek vakit ayirin.

 • avatar

  Ekrem Ekici

  Beypazarı'nın tarihsel gelişimini anlatılarla ve objelerle zenginleştiren harika bir müze. Iki katlı; alt katında tarihsel objeler ve anlatılar, üst katta ise Beypazarı'nın kültürüne ait görseller ve objeler yer alıyor. Müze kart geçerli degil; girişler tam 2 TL, öğrenci 1 TL. Pazar günü açıktı. Bahçesi de ufak bir soluklanma için güzel dizayn edilmiş. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • avatar

  Muruvvet Bent

  Herşeyiyle çok güzel,emeği geçenleri tebrik ederiz.

 • avatar

  Ahmet Demirel

  Bir kerede olsa gelip görmenizi tavsiye ederim.

 • avatar

  İ. Yalçın

  Beypazarı'nın tarihinin anlatıldığı müzedir. 2 kat şeklindedir. 1. Kat tarihini 2. Katta ise yöresel eşyalar sergilenmektedir. Bahçesi güzel ve bakımlıdır. Girişi ücretli olup tam 2 ₺ öğrenci 1 ₺ dır.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar