Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi

5 (6 Yorum)
Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi: Bursa bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bursa Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Bursa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi Sigara İçilmez
Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi Müze
Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi Tarihi Yer
Celal Bayar Vakfi Ve Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Mimar Sinan, 2502. Sk. No:1, 45010 Şehzadeler/Manisa, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 5 Puan

 • avatar

  TANER ŞAHİN

  Harika bir yer . Gidilip görülrmesi gerekir. Herkesin kendisine ait bir rolü ve dolayısıyla seçimleriyle sürekli değişen bir senaryosu vardır. Herkesin kendi  yaşadığı tecrübeler bir başkasının hayatında yol levhası OLur. Dolayısıyla bu işaretlere de paylaşarak, izleyerek, düşünerek ve sorgulayarak ulaşabiliriz. Bazı insanlar dinleyerek veya okuyarak öğrenip uygular ve yol alır. Bazı insanların da öğrenme tarzı bizzat yaşayarak deneyimlemektir. Bir süre sonra yaşayarak tecrübe etmek isteyenler artık daha fazla deneme yanılmaya gerek görmeyerek işaretleri okumayı öğrenir. Dinleyerek, okuyarak öğrenenler ise deneyimleme  ihtiyacı ile bizzat yaşamayı da tercih edebilirler. Bunların hepsi BİZİ BİZ yapan doğal tekamül yoludur. Velhasıl bizi bataklığa götüren yolları söyleyip uyarmak veya Çiçekli yollara ulaşmayı  anlatmak, hepimizin BİRLİKTE ruhsal çıkış yolculuğunu hızlandırır. O yüzden kimse kimseyi zorlayamaz. İşaretleri gösterir ve yürümeye devam eder. İşaretleri okuyan kendi bilinç ve farkındalık düzeyine göre de ya takip eder ya da kendi yolundan kendi deneyimlerini yaşayarak devam eder. Bu yüzden hepimiz Birbirimize bağlı IŞIK Zincirleriyiz ve bu yüzden herkesin yaşadığı tecrübe "Kelebek etkisi" ile herkese bir şekilde dokunur ve tüm kainatı dolaşır. Tabii bu etkileri hissetmek için Kibir, Gurur, Yüksek Ego, Kıskançlık, sonsuz olasılıklar içinde olabilirlik olgusunu reddetme,  gibi olumsuz duyguları da farkedip bizim görmemize ve uygulamamıza perde çekip bizi engellemesine de izin vermemek gerekmektedir. Eğer bir düşünce veya paylaşılan bir deneyime direnç gösteriliyorsa, bu direncin hangi olumsuz duygudan kaynaklandığını farketmek de o dersin sınavıdır.

 • Gerçekten mükemmel bir yer harika gidildiğinde mutlaka görülmeli uzun vakit ayrılıp duvardaki yazıların da okunması gerekli harika biryer

 • avatar

  Erol Beyazoglu

  Sūper bir yer amma Celal Bayar ile bağlantısı ne diye bir an düşünmedim değil. Keşke yöresel bir iki tanıtım yapılabilseydi . Bu arada , Hani şu Osmanlının birseyi yoktu diyenler. Gelin görmeden geçmeyin.

 • avatar

  ERHAN ER

  Tip ve sağlık üzerine meraki olan kişiler için şiddetle tavsiye ederim. Geçmişe kısa bir yolculuk yapıyorsunuz.

 • avatar

  EROL BEYAZOĞLU

  Kanuni Sultan Süleyman Han'ın kıymetli Anneleri Hafsa Hatun için yaptırılmış olan bir yer. Hamamları hâlâ kullanılmakta. Hele şifahanesi . Demekki osmanlıda herşey varmış. ikide bir çamur atanlara duyrulur

 • avatar

  usdura

  Osmanlı'nın akıl ve ruh sağlığı hastalarına su, müzik ve musiki ile tedavi ettiği şifahanellerden bir tanesi. insana verdiğini değerin ve izzetin görsel hali..


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar