icon
Yükleniyor..

Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Müzesi

Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Muzesi Ankara bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Ankara Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Ankara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Müzesi Sigara İçilmez
Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Müzesi Park Yeri
Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Müzesi Müze
Cuf Cuf Oyun Ve Oyuncak Müzesi Ücretsiz
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.5 Puan

 • avatar

  @ugurceyhan

  Ankara’nın Çamlıdere ilçesinde, ilçe girişinde Şeyh Ali Semerkandi türbesinin tam karşısında yer alan , tren şeklinde dizayn edilen Çuf Çuf Oyuncak müzesi de denilen ve binlerce küçük oyuncağın sergilendiği bir müzedir. Girişi ücretsiz. Çocuklar için ilgi çekici ve eğlenceli mekan. İlçede Doğa ve Hayvan Müzesi, Terazi müzesi, Kültür Evi Müzesi gibi müzeler ve Şeyh Ali Semerkandi Külliyesi gibi gezilecek yerler var. İlçenin Gastronomi yönünden de geliştirilmesi lazım. Emek verilerek oluşturulan Oyuncak Müzesi ve Çamlıderenin diğer mekanlarının görülmesi tavsiye edilir.

 • avatar

  @stuncer

  Çamlıdere'de böyle bir müze olması bizi çok şaşırttı fakat çok da hoşumuza gitti. Keşke daha çok tanıtımı yapılabilse. Bir sürü nostaljik oyuncak var. Tren vagonlarının içinde sergileniyor. Belki hızlıca gezerseniz 2 dk. sürer ama aslında her bir oyuncakta incelenmesi gereken bir sürü detay var. En azından bir kere mutlaka gidip görülmeli. Özellikle çocukların çok ilgisini çekiyor.

 • avatar

  @mehmetyilmaz

  Bayram 2 günü gittik kapalıydı. Dışını gezebildik. Bayramda açık olmasını beklerdik. İletişim numarası yok. Soracak kimse yok. Belediye telefonlara cevap vermedi.

 • avatar

  @enispezek

  Ankara'nın bu en güzel ilçesinde yer alan ve ilçeyi ziyarete gelenler için de güzel, nostaljik hoşluklar sunan bir müze. Benzerlerinden farklı olarak vagonların sergi alanı olarak kullanıldığı bu müzeyi mutlaka ziyaret ediniz. Giriş ücreti de olmayan bir müze. Düşünenlerin, hayata geçirenlerin ve idame ettirenlerin ellerine sağlık.

 • avatar

  @emineerkul

  Ali semerkandi türbesinin tam karşısında muhteşem bir yer geçmişe bir yol alıp maziye dalıp geçiyorsunuz o trende.. park yeri yok yol dar ama fazla kalabalık bir yer olmadığı için sıkıntı yaşamazsınız

 • avatar

  @hilaltosun

  Çamlıdere'nin girişinde Şeyh Ali Semerkandi türbesinin tam karşısında küçük bir yer. Güzel düşünülmüş gezmesi keyifliydi biz malesef içine giremedik 7de kapanıyormuş pztsileri tatilmiş bilmiyorduk denk gelemedik girişindeki alanı gezdik gezmesi keyifli çocukları şaşırtan büyükleri maziye götüren oyuncaklar vardı Giriş Ücretsiz. özel bir park yeri yok fakat yolun üzeri müsaitti zaten saatlerce durulmuyor 15 20dkda bitirilecek bir yer.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar