Cumalıkizık Köy Müzesi

3.4 (5 Yorum)
Cumalıkizık Köy Müzesi: Ankara bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Cumalıkizık Köy Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Cumalıkizık Köy Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Cumalıkizık Köy Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Ankara Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Ankara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Cumalıkizık Köy Müzesi Sigara İçilmez
Cumalıkizık Köy Müzesi Müze
Cumalıkizık Köy Müzesi Tarihi Yer
Cumalıkizık Köy Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Cumalıkızık, 16370 Yıldırım/Bursa, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.4 Puan

 • avatar

  HATİCE ALICI

  Selçuklu devleti döneminde kurulmuş köy otantik kahvaltı için güzel

 • avatar

  said türkoğlu

  Köyün tarihi.

 • avatar

  Tansu Baykan

  21 kasım 2021 tarihinde cumalıkızıkta dolasirken bir gurubun ciktigini görüp girmek istedik ancak bir Beyefendi göğsünü gere gere ben mudurum kendi misafirlerim icin actim diyerek girisimizi engelledi . Yazıklar olsun gercekten bu Ülkeden nefret etme sebebisiniz. Şu liyakatsizligi utanmazlığı bırakın bizim toprağımız burası

 • avatar

  Harun uluğ

  Otantik havası çok ferah

 • avatar

  Enes Yasa

  Bursa içerisinde gittiğim en vasat,bakımsız ve ilgisiz müzeydi. Sorsak Bursa B.B çok güzel turizim pazarlıyor.Bir müze yapmışlar ; eserlerin sergilendiği vitrinlerin aydınlatması yok. İçerde çocuklar Geleneksel kıyafetlerin giydirildiği mankenlerle oyun oynuyorlar. Müzeyi gezerken bir broşürden yardım alayım diyorsun , broşür standı kırık.İçerdeki pis ve itici kokuda cabası. Daha önce geldiğimde en azından Suratsız da olsa 2 tantıcı kişi de vardı. Yöre halkı güler yüzlü konuşkan anlatmayı seviyor , onlarda olmasa burnumuzun dibindeki tarihimizi öğrenemeyeceğiz. Unesco ekibinin burayla ilgilenmesi şart.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar