icon
Yükleniyor..

Dondurma Müzesi

Dondurma Muzesi Kahramanmaraş bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Dondurma Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Dondurma Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Dondurma Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kahramanmaraş Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kahramanmaraş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Dondurma Müzesi Sigara İçilmez
Dondurma Müzesi Park Yeri
Dondurma Müzesi Müze
Dondurma Müzesi Ücretsiz
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.6 Puan

 • avatar

  @alitok

  Dondurmanın yapılış süreci ve geçmişten günümüze satış yöntemlerini sunan iki katlı nostaljik bir müze. Sahlep bitkisi ilk defa gördüm ve çok ilginç geldi. Müzeye giriş ücretsiz, merkezi yerde, gezilecek yerlerden.

 • avatar

  @huseyincaka

  Ulu caminin hemen arkasinda kapali carsi civarindadir.Tarihi bir konak icerisinde yapilan duzenleme ile dondurmanin gecmisi anlatilmaktadir.Girisler ucretsiz olup gezilmesinde gorulmesinde fayda vardir.

 • avatar

  @harundurak

  Dondurmanın yapılışını tarihini anlatan iki katlı bir müze. Girişler ücretsiz. Dondurmanın yapılışiyla ilgili bilgi veriyor. Aynı zamanda tarihiyle ilgili de fikir sahibi oluyorsunuz.

 • avatar

  @simgehalman

  Dondurmanın yapılışını, eski zamanlarda nasıl satılmaya başlandığını anlatan bir müze, Çarşının içerisinden geçiş yolu var, diğer müzelere bakıldığında daha geç bir saatte açılıyor, ücretsiz isim yazdırarak içeri giriyorsunuz merkezde olduğundan kolaylıkla gezip görebilirsiniz

 • avatar

  @eyftl

  Ulu Cami yakınında bulunan Dondurma müzesi geçmişte uygulanan dondurma yapımı ve satımı hakkındadır. Tarihi konak içerisinde müzenin yapılmış olması daha da anlamlı olmus Müzeye giriş ücretsiz Küçük olduğu için kısa sürede gezilebilir


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar