icon

Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi

 • (9 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.7

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Muzesi Pamukkale bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Pamukkale Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Pamukkale sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya MüzesiSigara İçilmez
Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya MüzesiPark Yeri
Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya MüzesiÜcretsiz
Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya MüzesiAçık Hava
Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya MüzesiGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.7
Puanlama :


 • avatar

  @muberrasaglam

  Küçük bir beldede olduğu için çok beklentimiz yoktu ancak iki saatte ancak gezebildik. Çok güzel bir birikim olmuş.Karahayit'a yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

 • avatar

  @drsenemyazici4231

  Muhteşem bir müze. Karahayıt sadece bu müze için gelinmesi gerekli. 3 katlı, çok güzel organize edilmiş. Bölgesel kültürü çok güzel yansıtıyor. Kesinlikle ziyaret listenizde olmalı. 25tl giriş. Müze kart geçmiyor. Böyle bir yere değer.

 • avatar

  @erdemavci

  Çok güzel bir müze orta yaşa hitap ediyor ama çok beğenerek gezdim

 • avatar

  @refikmermer

  Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Çok güzel bir müze olmuş

 • avatar

  @ezelezel1767

  Müzede görülmeye değer parçalar var.Verilen parayı hakediyor.Rehber eşliğinde gezilmesi çok güzel bir olay.İlgili genç bayan sizi gezdirip anlatıyor.İşini severek yapıyor.Tavsiye ederim gidin gezin güzel bir müze.

 • avatar

  @talhayumuk

  Son derece değerli ve kesinlikle görülmesi gereken bir müze. Görevli hanımefendi müzede çalışmaya yeni başlamış olmasına rağmen çok kaliteli rehberlik yapıyor. Tarih merakı olan herkese müzeyi gezmesini tavsiye ederim.

 • avatar

  @sevilturan

  Karahayit e gelip de Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji ve Etnografya müzesini ziyaret etmeden ayrılmayın derim. Müthiş bir birikim, buram buram tarih.... Arkeolog Tuba Hanımın rehberliğinde 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadık. Yetişkin 25,öğrenci 10 tl giriş ücreti var.

 • avatar

  @eminekorkmaz6203

  Giriş ücretli 25 tl normal -çocuk ve öğrenci 10 tl. Güzel bir müze çocuklarla ve ailecek gezilecek bir yer keyf aldık müzeyi gezmekten...

 • avatar

  @yusufkoca778

  Dışarıdan küçük bir yer gibi görünüp içerisine girince mamut fosillerinden gramofona kadar tüm tarihe ışık tutan parçaların bulunduğu aslında kocaman bir müze. İlk defa dünyada kullanılan tarihi sobaları görmüş oldum. Kapı ve halılara bayıldım. Müzekart geçersiz çünkü burası bir bakanlık müzesi değil. Herhangi bir kafe ya da dinlenme alanı da bulunmuyor. Karahayıt yolu üzerinde duraklayıp 1 saatinizi ayırıp gezebileceğiniz bir yer.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 9 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 4.7/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Müzeler
  Gezilecek Yerler Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi +908500000000 Karahayıt, Atatürk Cd., 20190 Pamukkale/Denizli, Türkiye Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Halıcı Ahmet Urkay Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 37.955019 29.106795 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  4.7/5 9