icon
Yükleniyor..

Köyden Kente Teknoloji Müzesi

Koyden Kente Teknoloji Muzesi Çanakkale bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Koyden Kente Teknoloji Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Koyden Kente Teknoloji Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Koyden Kente Teknoloji Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Çanakkale Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Çanakkale sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Köyden Kente Teknoloji Müzesi Sigara İçilmez
Köyden Kente Teknoloji Müzesi Park Yeri
Köyden Kente Teknoloji Müzesi Müze
Köyden Kente Teknoloji Müzesi Ücretsiz
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.1666666666667 Puan

 • avatar

  @gokhancan

  Otelin müze kısmına Ekim ayının başında eşim ile birlikte gittiğimde memnun ayrılmıştım. Dün (30/10/22 tarihinde) misafirim olan annem ve babamla geldiğimde ise personelin bizi sürekli izlediğine şahit olduk. Peşimizden ayrılmadı, sanki bir şeyler çalacakmışız gibi hissettik o davranışın ardından ve oldukça rahatsız ediciydi. Bizden 1-2 dk sonra gelen kişiler ise arka tarafta rahatça müzeyi gezdiler. Yani madem güvenlik kameraları var ve sürekli kayıt ediliyor neden personel bizi birşey yapacakmışız mahiyetinde takip ediyor ve izliyor anlam veremedik. Ve bir daha da müzenizi ziyaret etmemeyi düşündük. Bu düşüncelerimiz bir işletme için önem arz eder diye buradan size bilgi vermek istedik. Personelinize bu konuda bilgi verirseniz başkalarını da rahatsız etmezler hareketleri ile...

 • avatar

  @gezgicailesi

  Yolunuz Yeşilyurt'a düşerse gezin derim ama burası için ekstra gelmeyin. Mini bir müze. Daha çok yakın geçmişe ait telefon, daktilo, hesap makinesi , ev aletleri gibi objeler var. Müzenin sonunda ise mini mir mağaza var, antika eşyalar olduğu gibi günümuze ait hediyelikler de mevcut. Temmuz'22 itibarı ile giriş 20 tl ve öğrenci indirimi yok.

 • avatar

  @orcuncelikkarde

  1. Yakın teklonoji ürünlerinin gelişimini görebilirsiniz. 2. Hem Müze, Hem otel konsepti tüm yapının içerisinde esasen nüfuz etmiştir. Müzeyi gezdikten sonra oteli de ihmal etmeyin. 3. Sahibi ile tanışma fırsatımız oldu ve kendisi muhteşem bilgili ve değerli bir insan. Uzun zaman sonra bir İstanbul beyefendisi ile hoş sohbet etmek muhteşem hissettirdi. Turan Bey'e ve muhteşem güler yüzlü işlerini severek yapan personele de buradan selam olsun.

 • avatar

  @ilgina

  Yeşilyurt köyüne gitmişken gezin. Zaten köyde yapılacak çok birşey yok. Müze aynı ismi taşıyan otele ait. Giriş ücreti 10 tl.

 • avatar

  @mustafa

  Yeşilyurt köyü bitiminde Karye otelin alt katındaki müze. Belirli bir konsepti yok fakat markaların gelişimi ve birtakım değerli toplama eser olarak ifade edilebilir. Mercedes, opel gibi markaların nereden nereye geldiğini gözlemlemek ilgi çekici olabilir. Müzeye giriş yaptığımızda bir hanımefendi bize müze hakkında bilgi verdi. Türkiyenin tek köy müzesi. Giriş ücreti 10 tl. Bu müze için gayet uygun bir fiyat. Ayrıca antika hediyelik eşyaları da satın alabilirsiniz. Müzedeki eserleri toplayan beyefendiyi turizm ve kültüre katkısından dolayı kutlamalı.

 • avatar

  @ozlemkaraca

  Opel, peugeot, hermes, mercedes, ericcson gibi dünya markalarının ilk kuruluş amaçlarını ve gelişimlerini görerek tanık olabileceğiniz çok özel bir kolleksiyon müzesi burası. Kolleksiyoncusu kazdağlarında kurduğu otelin alt katını sergiye açmış. Çocuklarla iyi ki geldik dediğimiz bir müze oldu. Çalışan beyefendi de çok güzel bilgilendirdi bizi. Yolunuz düşerse uğrayın. Imkaniniz el verirse ise konaklayın burada diye önerebilirim gönül rahatlığıyla...


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar