Koyunoğlu Müzesi

4.4 (5 Yorum)
Koyunoğlu Müzesi: Konya bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Koyunoğlu Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Koyunoğlu Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Koyunoğlu Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Konya Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Konya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Koyunoğlu Müzesi Sigara İçilmez
Koyunoğlu Müzesi Müze
Koyunoğlu Müzesi Tarihi Yer
Koyunoğlu Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Kerim Dede, Kerimler Cd. No:25, 42020 Karatay/Konya, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4.4 Puan

 • Ahmet Rasih İzzet Koyunoğlu'nun eşsiz koleksiyonu Konya Büyükşehir Belediyesi'nin himayelerinde korunuyor. İyi bir reklam ve sanal müzeyle çok daha iyi noktalara getirilebilir.

 • avatar

  Onur Ural

  Koyunoğlu Müzesi Konya'nın etnografik özelliklerini, bu bölgede yaşayan kuşları, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti nde basılan paraları, geleneksel Konya düğün kıyafetlerini, hamam gereçlerini, farklı maddelerden oluşan tesbih koleksiyonunu, eski Konya fotoğraflarını, hat sanatına ait nefis örnekleri yörük kilimlerini, oya örneklerini, MTA ya ait maden örneklerini ve orijinal cumbalı 2 katlı Konya evini görmek isteyenleri ziyaretine bekliyor.

 • avatar

  ertan kurar

 • avatar

  Yaşar KAYA


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar