icon
Yükleniyor..

Manavgat Kent Müzesi

Manavgat Kent Muzesi Manavgat bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Manavgat Kent Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Manavgat Kent Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Manavgat Kent Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Manavgat Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Manavgat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Manavgat Kent Müzesi Sigara İçilmez
Manavgat Kent Müzesi Park Yeri
Manavgat Kent Müzesi Müze
Manavgat Kent Müzesi Ücretsiz
+(3)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.4545454545455 Puan

 • avatar

  @metinmetin

  küçük ama zevkle geleceğiniz bir müze.yörük yaşantısını sergiliyor.

 • avatar

  @ilaydaacemoglu

  küçük ve çok tatlı bir müze bana yörük kültürüyle ilgili çok şey kattı girişi de 1 Ekim'de 5 TL idi

 • avatar

  @reyay

  Manavgat’ı anlatan küçük ama gezmesi keyifli bir müze, arkasında Manavgat Irmağı var kafede ya da kendiniz banklarda oturup güzel vakit geçirebilirsiniz. Giriş ücreti 5 lira.

 • avatar

  @mahmutyucel

  Yöresel eşyaların sergilendiği geçmişten günümüze bir gezi

 • avatar

  @okuyorum

  Asansörde uzun süre mahsur kaldık. Kendi kendine çalışmasa gelen giden de olmayacaktı.Onun dışında fena değildi.

 • avatar

  @mustafaergur

  Çok güzel bir duygu olduğunu ifade ederek şunları söylüyor ama bu sefer de biraz daha kapsamlı yapalım dedi

 • avatar

  @umutozbakir

  Önünden geçtim. Girmeye değer bulmadim. Niye? Kapının önünde . Koyunlar çobanlar kıl çadırı . Yörük olma da ne olursan ol tarzı biblolar. Lan orada biri otursa. Gözleme değil. Sıkma yapma . Patesli. Bayılır. Biri de yöresel kıyafetlerle yayık calkalasa. Yayık ayranı da yanında. Yörük yok. Bankta oturan müze de görevli platin sarısı saçlı iki kokona. Dedikodu yapıyor. Sal beni demedim. Yürüdüm geçtim önünden. Manavgat ırmağına baka. Bakaaa!?

 • avatar

  @fehminemli

  Güler yüzle karşılandığınız, pek çok ayrıntı düşünülerek hazırlanmış keyifli bir müze. Ziyaretinizden sonra Manavgat Irmağı'na karşı kahve keyfi yapmayı ve yerli hanımların el emeğiyle hazırladığı hediyeliklerden almayı ihmal etmeyin.

 • avatar

  @sabanbilgic

  Çok güzel düşünülmüş, Manavgat’ın etnografya müzesi dense yanlış olmaz... tek eksiği yanına bir gastronomi müzesi olması gerekir... nehirden gezi sonrası uğramakta ayrı bir güzellik oluyor... nehirdeki tekneler çok orijinal...

 • avatar

  @ebrununtarifdef

  Güzel, küçük bir kent müzesi. Her metrekaresi iyi değerlendirilmiş. Bizim ziyeret ettiğimiz tarihte ücretsizdi. Hemen hemen sergilenen herşeyde kısa bilgiler içeren levhalar var. Belediyenin Manavgat'a en iyi katkılarından biri burası.

 • avatar

  @antalyacity

  * Dışarıdan içerideki cevher biraz belli oluyor ama bunu görmek için mutlaka ziyaret edin. Çok titiz bir çalışmayla harika bir emek var ortada * Ücretsiz olarak herkese açık ama belli bir süre sonra bilet sistemine geçecekler * İçeride aşama aşama Manavgat gelenek ve göreneklerin marketleri yapılarak anlatılmış. * Çok temiz bir tutulmuş * Burada her şeyi anlatmayayım, kendiniz görün daha iyi anlamış olursunuz.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar