icon
Yükleniyor..

Medusa Cam Eserler Müzesi

Medusa Cam Eserler Muzesi Gaziantep bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Medusa Cam Eserler Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Medusa Cam Eserler Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Medusa Cam Eserler Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Gaziantep Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Gaziantep sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Medusa Cam Eserler Müzesi Sigara İçilmez
Medusa Cam Eserler Müzesi Park Yeri
Medusa Cam Eserler Müzesi Müze
Medusa Cam Eserler Müzesi Ücretsiz
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4 Puan

 • avatar

  @muratengin

  Özel mülk olması sebebi ile müze kart geçerli değildir. Biraz ara sokaklar da kaldığı için bulunamayabilinir. Yönlendirmeleri takıp etmeniz yeterli olacaktır.

 • avatar

  @haticeatmaca

  Özel teşebbüse ait olmasına rağmen oldukça düzenli bir müze. Bütün eserler bireysel çaba ile toplanmış. Bazı eserler hakkında bilgi yetersizdi. Genel olarak çok beğendik. Görmeye değer

 • avatar

  @umrankus

  Girişi 4 TL olan mütevazi bir yer. Eserler de güzel. Öyle fazla bir beklentiniz olmasın ama işte gittik gördük tarzında bir yer. Tarihi eserlerle dolu. Gezilebilir ama gezmezseniz de bir şey kaybetmezsiniz.

 • avatar

  @osmanarslan

  Cam eserlerin sergilendiği 120yıllık bir evde bulunan özel müze (Giriş tam 4TL, öğrenci 2TL)

 • avatar

  @muratozkan

  Çok küçük özel bir müze... Tamamını 5-10 dk içinde gezmek mümkün... Cam eserleri ve çeşitli takılar var. Tarihi bir konak restore edilip müzeye çevrilmiş. Fazla beklentiye girmeden gezilebilir, bu tarz eski ev eşyalarını ve takıları görmek isteyenler ziyaret edebilirler, ancak çok fazla beklentiye girilmemeli...


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar