Merinos Tekstil Sanayi Müzesi

3.5 (6 Yorum)
Merinos Tekstil Sanayi Müzesi: Bursa bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Merinos Tekstil Sanayi Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Merinos Tekstil Sanayi Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Merinos Tekstil Sanayi Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bursa Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Bursa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Merinos Tekstil Sanayi Müzesi Sigara İçilmez
Merinos Tekstil Sanayi Müzesi Müze
Merinos Tekstil Sanayi Müzesi Tarihi Yer
Merinos Tekstil Sanayi Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Gaziakdemir, Merinos Cd. No:11, 16190 Osmangazi/Bursa, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.5 Puan

 • avatar

  Suleyman SAMSI

  Burada çalışmış olan bir büyüğümüz anlatmıştı o atmosfer yaşanılır anlatılmaz demişti, şu an 90 lı yaşlarda bir ninemiz hayırlı uzun ömrü olsun inşallah bu gün oğlumun okul ile ziyareti beni çok duygulandırdı emeği geçen tüm herkese çok teşekkür ederim.

 • Harika bir ambiyansa sahip tarihi görmek değil yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim gidin gezin görün. Ayrıca Merinosun yeşilliginde bir nefes alın

 • avatar

  miray küçük

  Eskiler hüzünlendiriyor, o yıllarda fabrikadan çalışan işçilerin isimlerinin, vardiya defterinin bile sergilenmesi çok güzel ayrıntı olmuş. Personel çok yönlendirici ve hoşgörülüydü. Tebrikler, iyi çalışmalar.

 • avatar

  Esra İlendemli

  Müze çok güzel fakat girişteki personeller çok kabaydı. Sırf Bu yüzden Birdaha gitmeyi düşünmüyorum ????????

 • avatar

  betül

  güzel bir müze, ilgisi olanların dikkatini çekecek değerli ürünler sergileniyor. içeride bulunan televizyonlarda sesli ve altyazılı anlatım videoları geçse iyi olurdu. ya da karekod+kulaklık ile ayrıntılı bir şekilde dinlemek de fena olmazdı. geniş ve uzun yapılı bir müze üst katların da olduğunu unutmayın.

 • avatar

  Okan Dalman

  Beklediğimizden iyi çıktı içinde üç adet müze var ve görülmeye değer mutlaka gidin.Giris de 10 tl otopark ücreti var müze ücretsiz...


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar