icon
Yükleniyor..

Mersin Deniz Müzesi

Mersin Deniz Muzesi Mersin bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Mersin Deniz Muzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Mersin Deniz Muzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Mersin Deniz Muzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Mersin Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Mersin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Mersin Deniz Müzesi Sigara İçilmez
Mersin Deniz Müzesi Park Yeri
Mersin Deniz Müzesi Müze
Mersin Deniz Müzesi Ücretsiz
+(3)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.6666666666667 Puan

 • avatar

  @asimerdogan

  Çok güzel bir müze. Giriş ücreti 50.00 TL. Tek olumsuz tarafı bu. Harika gemi maketleri var. Etkileyici.

 • avatar

  @beyzakoc

  Mersin Deniz Müzesi, Arkeoloji Müzesi'nin hemen yanında bulunuyor. İki müze de çok güzel. Deniz müzesi Türkiye denizcilik tarihi hakkında birçok bilgi veriyor. Güzel maketler ve seslendirmeli odalar bulunuyor. Müze içerisinde çocuklar için bir oyun odası da var. Yaklaşık 40 dakikada gezilecek bir müze. Emekleri geçen herkese teşekkür ederiz.

 • avatar

  @gezginuss

  Müze kart geçmiyor bu çok şaçma gerçekten, çok büyük bir yer değil , görülebilir, çocuklar içinde etkinlik odası var , temiz , kalabalık değildi

 • avatar

  @mehmetkuzu

  Çok güzel bir yer. 2 saatinizi ayırmanız gerekir hakkıyla gezebilmek ve bilgilenmek için. 30 Ağustos nedeni ile ücretsiz gezdik. Askeriyeye bağlı olduğu için müze kart geçerli değil.

 • avatar

  @neslihanyildiri

  Türk denizciliği ve son dönem denizlerde yaşanan dönem için ayrıntılı bilgi alabileceginiz, deniz kuvvetlerine bağlı bir müze. Giriş ücreti ve hediyelikleri uygun fiyatlı.

 • avatar

  @mehmetb

  Deniz müzesini sakin bir kafayla yaşayarak gezmek gerekiyor. Eserler çok iç içe. Biraz daha camekanlar icerisinde yakından bakabilsek daha guzel olacaktı. Çocuklarla gezilebilecek bir yer.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar