Müslüm Gürses Müzesi

2.8571428571429 (7 Yorum)
Müslüm Gürses Müzesi: Şanlıurfa bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Müslüm Gürses Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Müslüm Gürses Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Müslüm Gürses Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Şanlıurfa Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Şanlıurfa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Müslüm Gürses Müzesi Sigara İçilmez
Müslüm Gürses Müzesi Müze
Müslüm Gürses Müzesi Tarihi Yer
Müslüm Gürses Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Doğukent Mahallesi, 105. Cadde, Yaşam Park İçi, 63320 Karaköprü/Şanlıurfa, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2.8571428571429 Puan

 • avatar

  Emin DOBLAN

  Gerçekten çok güzel sevenlerinin mutlaka görmesi gerekiyor . İçinde sürekli müslüm gurses albümleri çalıyor iç ambiyansi gayet güzel ve sahneye çıkarken normal hayata giydiği kıyafetlerde orada mevcut insanı etkiliyor .onun dışında günlük hayata kullandığı telefonu saati parfümü gibi eşyaları da yer alıyor. Onların da fotoğrafini paylastim bakabilirsiniz Ve konum olarak ta gayet güzel bir yerde ziyaret ettikten sonra oturabileceginiz yerler de var

 • avatar

  Bekir AKBULUT

  Müze güzel biraz daha büyük olmasını beklerdik. Fakat gidecek olanların dikkat etmesi gerekiyor müze karaköprüye taşınmış bulmak için çok uğraştık. Buradaki yol tarifi eski adresini gösteriyor çok yol yürüdük siz yürümeyin :)

 • avatar

  özgün koçyiğit

  Konumu doğru degil konumun götürdüğü yere gittim taşınmış düzeltilmesi gerek yeni yeri nerde bilmiyorum

 • avatar

  Yusuf Demir

  Değerli sanatçımız müslüm gürsesin şahsi eşyalarının ve eserlerinin sergilendiği bir müzedir. Herkesin gelip görmesini tavsiye ederiz.

 • avatar

  druidgirl

  Müze başka yere taşınmış. Kısacası, "geldik evde yoktunuz"

 • avatar

  mehmet ünlü

  Öncelikle Müslüm Gürses adına yakışmayacak bir müze. Ne hayatından söz edilmiş nede bir özelliği var. 2 odadan müze yapılıp kaset kıyafet koyarak olmaz. Ayrıca merkezden 10 km dışarı koymak ayrı bir saçmalık. Müslüm baba gibi büyük bir sanatçıya reva görülen müzeyi beğenmedim. Biraz özen lütfen. Yapmak için iş yapmayın!

 • avatar

  ugur acar

  Zaten bulmasi zor buluncada gorevli öğle yemek arasindayim 13:00 den sonra gelin dedi içeriyi göremeden gitmek zorunda kaldik. Belediye bağlıymis bu 1 yildiz müzeye değil Karaköprü belediyesine aslinda...


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar