Tokat Şehir Müzesi

4.8 (5 Yorum)
Tokat Şehir Müzesi: Tokat bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Tokat Şehir Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Tokat Şehir Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Tokat Şehir Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Tokat Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Tokat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

Tokat Şehir Müzesi Sigara İçilmez
Tokat Şehir Müzesi Müze
Tokat Şehir Müzesi Tarihi Yer
Tokat Şehir Müzesi Müze Kart Geçerli
+(2)

Konum

Cemalettin, 60030 Tokat Merkez/Tokat, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4.8 Puan

 • avatar

  Ali Bey

  Harika bir müze idi. Gezdiğim en muhteşem ilk 3 müzeden biri. Rehber aslen müzik öğretmeni imiş. Bu kadar donanımlı bir rehber çok az yetişir. mükemmel bir hitabet, alanına hakim sıcakkanlı. Bıkmadan usanmadan 3 katı da detaylıca anlattı. Ayrıca müze Müdürü Hasan Bey müzedeki birçok eserin müzeye ve kültürümüze kazandırılmasında çok büyük emekleri olmuş. Bu müzeyi mutlaka herkesin görmesi gerekir. Okul ve kültürel gezilerinde özellikle hedef olarak kültürümüzün ve atalarımızın ne kadar muhteşem icat ve eserlerde bulunduklarını yerinde göstermek için harika bir fırsat.

 • avatar

  A.Kadir Ergün

  Tokat Belediyesi'nce Kalkınma Ajansı desteğiyle yapılmış harika bir yer. Oldukça zengin. 3 katlı bina her yönüyle Tokat' ı yaşayacağınız bir yer. Mutlaka ziyaret etmeli. Belediyeyi tebrik etmek gerekiyor. Gerçekten harika bir yer bir değer kazandırmişlar şehre. Personel oldukça yardımsever. Bilgilendirme konusunda aktifler. Mutlaka ama mutlaka gezmeli, görmeli. Hemen yolun karşısındaki Toakt müzesiyle bir bütün. Ikisini de birlikte gezmeyi unutmayın.

 • avatar

  Ahmet KUŞ

  Osmanlı tarihi ve Tokat ın tarihini anlatan güzel çini işçiği olan bir yer görülmesi gereken çokca eski eser ve bol mumu heykeller bulunmaktadır.

 • avatar

  A.RIFAT GÜLER

  Müze beş yıldız.Müze müdürü hangi üniversitenin arkeoloji mezunu acaba????????????.

 • avatar

  Gokalp Akyuz


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar