icon
Yükleniyor..

Trabzon Şehir Müzesi

 • (11 Yorum)

Müzeler

4.2

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Trabzon Şehir Müzesi: Trabzon bölgesinde bulunan popüler Müzelerden 'den biridir. Bu sayfa Trabzon Şehir Müzesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Trabzon Şehir Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Trabzon Şehir Müzesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Trabzon Bölgesinde daha fazla müze keşfetmek için Trabzon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.

Özellikler

Trabzon Şehir MüzesiSigara İçilmez
Trabzon Şehir MüzesiMüze
Trabzon Şehir MüzesiTarihi Yer
Trabzon Şehir MüzesiMüze Kart Geçerli
Trabzon Şehir MüzesiAçık Hava
Trabzon Şehir MüzesiGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.2
Puanlama :


 • avatar

  @rotabul

  Eğer Trabzon’a yolunuz düşer ise şehir merkezindeki bu müzeye muhakkak uğrayın. Çünkü Trabzon’un tarihini böyle kronolojik tarihi ile öğrenebileceğiniz başka bir yer yok. Gerçekten bu müzeyi yapmayı düşünenlere ve bu düşü gerçekleştirenlerin ellerine, emeklerine ve yüreklerine sağlık. Çok güzel bir müze olmuş.

 • avatar

  @h“cisa8498

  Müzede muzekart geçerli değil, tam bilet 12.5 tl, öğrenci 5.5 tl, havalandırma yetersiz içerisi havasız ve sıcaktı ( 07.08.22) 1 puan bu sebeple kırdım. Trabzon tarihine ışık tutuyor, bilgilendirmeler yeterli. Hemen yakınında belediyenin ücretli açık otoparki mevcut, aracı ile gelecekler oraya parkedip 5 dk yürüyerek müzeye ulaşabilir.

 • avatar

  @mehmethimmetoglu

  Trabzon'un tarihini anlatan 3 katlı müze. Trabzon'da görülmesi gereken yerlerden. Müze kart geçmiyor. Giriş ücreti Temmuz 2022 için 12,5 TL

 • avatar

  @buyukselcuklu7612

  Trabzonun tarihi gelenekleri,ürünleri, yöresel kiyafetleri,iyemekleri,balmumun dan gerçek gibi yöre insanı ve gelinlik modelleri olan.calisanlarinin çok kib ar olduğu bir müze.ogrrenci 5.5. Sivil 12.5 TL idi.bence Trabzona giderseniz mutlaka uğrayın.derim

 • avatar

  @osmandemircan

  Gezdiğim şehir müzelerinin en iyilerinden. Oldukça fazla ürün, görsel, antika objeler var. Müze planı çok iyi yapılmış. Ayrıca görsel ve işitsel anlatımlar mevcut. Başarılı bence...

 • avatar

  @arzutasci

  Trabzonun tüm tarihini güzelliklerini anlatan güzel bir müze olmuş. Özellikle hala aktif olduğu söylenen film makinesi çok güzeldi. Mutlaka ziyatet edilmeli. Yanında bulunan trabzonspor müzesinide ziyaret etmenizi öneririm.

 • avatar

  @arzutasci

  Trabzon'un tarifini anlatan küçük bir yer. Keşke Trabzon'un tarifini daha iyi anlatan ve yaşatan bir yer olsa. Ama olana kadar bura ile idare edeceğiz ????

 • avatar

  @mrjames

  Trabzon Meydana yakın bir müze. Giriş ücreti Yetişkin 11 tl Öğrenci 5 tl. Müze Trabzonu anlatıyor birçok özelliğini görmek mümkün. Tek sıkıntısı WC leri arızalıdır diye kilitlemişler bu hiç hoş olmamış. İnsan ihtiyacı geldiğinde rahat rahat müzeyi, tarihi eserleri incelemek bakmak istiyor bu konuda 1 puan kırdım. Onun dışında Trabzonza gelindiğinde görülmesi gereken yerler arasında.

 • avatar

  @arzutasci

  İçerisinde çokça kaynak var. İçerisinde çokça bilgi var. Yalnız çok karışık bir haldeler. Nereye bakacağımı neyi okuyacağımı şaşırdım. Yazılar çok ufak yazılmış. Özellikle çocuklar için bu durum çekici olmayabilir. Yazıları okumak istemeyebilirler. O nedenle yeniden bir düzenleme yapılabilir diye düşünüyorum.

 • avatar

  @arzutasci

  Bir şehir müzesinden beklentinizi karşılıyor.Yetişkin 11 öğrenci 5 tl.Eğer gruplara denk gelmez iseniz rahat rahat gezebileceğiniz bir mekan.Otopark sorunu var.Mecbur kapalı otoparka çekmek zorunda kalıyorsunuz ve 45 dakikalık otopark ücreti 12 tl.

 • avatar

  @arzutasci

  Görsellik eserler bina hepsi güzel sadece Trabzon da ki genel sıkıntı ilgi alaka görevlilerin bilgisizliği ve ukala tavırları olmuyor beyler olmuyor işin ehli güler yüzlü insanları bulmak zor olmamalı • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Müzeler Trabzon Şehir Müzesi Trabzon Şehir Müzesi +908500000000 Kemerkaya, Kahramanmaraş Cd. No:14, 61200 Ortahisar/Trabzon, Turkey Trabzon Şehir Müzesi Trabzon Şehir Müzesi: Trabzon bölgesinde bulunan popüler Müzeler 'den biridir. Trabzon Şehir Müzesi Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin. ₺₺ TR 41.0059568 39.7280376 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Trabzon Şehir Müzesi
  3. Trabzon Şehir Müzesi Yorumları
  4. Trabzon Şehir Müzesi Özellikler
  5. Trabzon Şehir Müzesi Fiyat Listesi
  6. Trabzon Şehir Müzesi İletişim
  4.2/5 11