Burhanoğlu Konağı Butik Otel

1.8 (5 Yorum)
Burhanoğlu Konağı Butik Otel Otel, Mersin : Mersin'de bulunan bir oteldir. Mersin'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebrsiniz. Burhanoğlu Konağı Butik Otel Otel, Mersin oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Mersin‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/mersin sayfamızı ziyaret edebrsiniz. Burhanoğlu Konağı Butik Otel Otel, Mersin : Kızılmurat Mah. 2717 Sk. No: 2, Mersin 33400 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebrsiniz.

Genel Bilgiler
 • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
 • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
 • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
 • Tesise kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Daha fazla göster

Burhanoğlu Konağı Butik Otel Ücretsiz Wifi
Burhanoğlu Konağı Butik Otel Kredi Kartı
Burhanoğlu Konağı Butik Otel Sigara İçilmez
Burhanoğlu Konağı Butik Otel Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

Şehitkerim, 3404. Sk. No:11, 33440 Tarsus/Mersin, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1.8 Puan

 • avatar

  Ugur Kandemir

  İğrenç ve berbattı temizlik 0 kapılar bozuk

 • avatar

  murat barış

  Telefon numarası varmı

 • avatar

  BY CANER ULUŞEN

  Sizinle hesaplasacagiz ! 26.02.2017 !

 • avatar

  Yusuf İNAN

  Daha ilk adımlarınız kapıya vardığında içinizde kocaman bir pişmanlık doğuran ve size şu saatte başka seçeneğiniz yok diye bağıran koca bir hata. Öyle ki "güven" kelimesinin utandığı (kendinizi güvende hissetme'niz pek mümkün değil) "otel" kelimesinin yanlış konumlandığı ve üstelik tuhaf bir cüretkar' lıkla size hizmet sunduğunu zanneden tek personel (sadece bir kişi gördüm) en önemlisi ise film lerde gördüğünüz karakol nezarethanesinin daha konforlu olduğunu teyit etmenize kesinlikle yardımcı olacak bir mekan. Tekrar gideceğimi zannetmiyorum.

 • avatar

  Halil Şentürk

  Otel değil pansiyon tatil yapmak istiyenler için hiç uygun değil


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler