Cactus Club Yalı Hotels & Resort

3.8 (5 Yorum)
Cactus Club Yalı Hotels & Resort Tatil Köyü (Her Şey Dahil), Gümüldür : Gumuldur'de bulunan bir oteldir. Gumuldur'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebrsiniz. Cactus Club Yalı Hotels & Resort Tatil Köyü (Her Şey Dahil), Gümüldür oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Gumuldur‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/Gumuldur/ sayfamızı ziyaret edebrsiniz. Cactus Club Yalı Hotels & Resort Tatil Köyü (Her Şey Dahil), Gümüldür : Atatürk Mah. Sahil Cad. No:51-53, Gümüldür 35480 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebrsiniz.

Genel Bilgiler
 • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
 • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
 • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
 • Tesise kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Daha fazla göster

Cactus Club Yalı Hotels & Resort Ücretsiz Wifi
Cactus Club Yalı Hotels & Resort Kredi Kartı
Cactus Club Yalı Hotels & Resort Sigara İçilmez
Cactus Club Yalı Hotels & Resort Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

Atatürk Mah, Sahil Cd. No:51-53, 35480 Menderes/İzmir, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.8 Puan

 • avatar

  ABDULLAH

  Genel olarak güzel bir hotel. Eksikleri: 1- Kokteyl istediğimizde kazandan kepçe ile veriyorlar çok özensiz bence. 2- Kapalı havuzun suyu bulanık, devirdaim pompası çalışmıyor ve yerler okadar kirli ki karıncalar yiyecek taşımak için hücum ediyor.

 • 11'inci Vstromtürkiye Ulusal motorsiklet buluşmamızı Cactus club yalı otelde yaptık çok güzel bir 4 gün geçirdik ve çok eğlendik, güzel ağırlandık. Teşekkürler

 • avatar

  Uğur TAŞYURT

  Döner ustası kendini beğenmiş, muhteşem saygısız biri.. Kesinlikle böyle kaliteli bir işletme içinde bulunmaması gerektiği görüşündeyim..

 • avatar

  Gani Sevingil

  Bu yer sezona hazırlık içinde ve müthiş çalışma içindeler..her şey müşteri rahatlığını düşünerek tasarım yapılıyor.

 • avatar

  Süleyman Çakmak

  Mükemmel


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler