icon
Yükleniyor..

Edis Premier Hotel

Edis Premier Hotel, Adana : Adana'de bulunan bir oteldir. Adana'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Edis Premier Hotel, Adana oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Adana‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/adana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Edis Premier Hotel, Adana : Belediye Evleri, Zahit Akdağ Bulv Çukurova, Adana Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Bilgiler
 • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
 • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
 • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
 • Tesise özel kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Devamını Göster

Edis Premier Hotel Ücretsiz Wifi
Edis Premier Hotel Kredi Kartı
Edis Premier Hotel Sigara İçilmez
Edis Premier Hotel Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 3.5454545454545 Puan

 • avatar

  @charlottemakagni

  Bu kuruluşun yönetimi çok kaba. Arkadaşım ve ben, paketleme alanı nedeniyle yönetim tarafından neredeyse dövülüyorduk, suçumuz kadın olduğumuz içindi. Sahibi yuvası bizi yolsuz, ashewo, evsiz insanlar gibi isimlerle utandırdı.... Biz orada konaklıyorduk. Çok kaba yönetim. Otel binasını terk etmezsek üniformalı mopoller bizi vurma tehditleriyle devam etti. Stereotipleştirmeleri çok fazlaydı. Bir bayan olarak, hiçbir bayanın Edis premier otelinde kalmamasını tavsiye ederim.

 • avatar

  @omotayoolutayo

  Kaba ve kaba hizmetler !!! Sahibinden personeline kadar hepsi eksik! ! ! İçeri girdi ve sahibi, sadece düzgün bir şekilde park etmeye çalıştığım için arabamın kapısını üzerime çarptı ???? Sırf kadın olduğumuz için bana kötü isimler kullandı. Bir kırmızı ışık bölgesinde olmanın klişesi, hepimizin 'gecenin hanımları' olduğuydu. Hiçbir bayana herhangi bir nedenle buraya girmesini tavsiye etmem. Sahibi ayrıca, dışarı çıkıp dışarı park etmezsem, üniformasız mopol beni vurmakla tehdit etti. Bunu hiçbir düzgün insan için tavsiye etmem. Yazık ki güvendiğim birinden tavsiye geldi

 • avatar

  @sskills

  I really liked the serve and how quickly I was attended to, I also frequently used their WiFi and I must say it is fast at the time of my visit till my departure. They were quick to serve my meals for the day and I honestly loved my stay in this hotel ... -Reva...

 • avatar

  @asuquobassey

  Otel odaları aslında güzel ve hizmetleri iyi ama ben oradayken fark ettiğim tek sorun yemek servisini geciktirmeleriydi.

 • avatar

  @bomaderefaka

  Burası Uber veya Bolt sürücüleri için güvenli bir yer değil. Binicimi otel binasına bıraktım, otelden ayrılmak üzereyken yönetici güvenlikten kapıyı arkamdan kilitlemesini istedi. Otelin Uber veya Bolt sürücülerinin içeri girmesine izin vermemesi nedeniyle yaklaşık 1 saat 45 dakika tutuldum. Aşağılandım ve rezil oldum. Kötü bir deneyim

 • avatar

  @brightd

  Üstün hizmetleri ile harika bir otel. İş için birkaç arkadaşım geldi. Harika personel, çok profesyonel ve saygılı. Şiddetle tavsiye ederim ???? ????

 • avatar

  @fa

  Çevresine göre çok iyi

 • avatar

  @youngestceo

  Burada bir hafta kaldım ve çok keyif aldığımı söylemeliyim. Personel, özellikle resepsiyonist Favor profesyoneldi; çok kibar ve yardımseverdi.

 • avatar

  @mckarlluke

  Eğer lüksle karışık bir gece hayatı aşığıysanız, burayı seveceksiniz.

 • avatar

  @ken

  Sakin bir ortamı ve nazik çalışanları ile hoş bir otel. Dinlenmek için bir yer

 • avatar

  @tonywakaudezi

  Düzenli. Tesisler çalışıyor. Buraya yönlendirildim ve iyi karşılandım. Çok sayıda mağaza, sinema ve yemek mekanı yürüme mesafesindedir.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar