icon
Yükleniyor..

Finch Apartments

Finch Apartments Daire, İstanbul : İstanbul'da bulunan bir oteldir. İstanbul'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebrsiniz. Finch Apartments Daire, İstanbul oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. istanbul‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/istanbul sayfamızı ziyaret edebrsiniz. Finch Apartments Daire, İstanbul : Necatibey Cd, Serce Sk. No:3 Karakoy, İstanbul 34425 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebrsiniz.

Genel Bilgiler
 • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
 • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
 • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
 • Tesise kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Devamını Göster

Finch Apartments Ücretsiz Wifi
Finch Apartments Kredi Kartı
Finch Apartments Sigara İçilmez
Finch Apartments Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 2.3333333333333 Puan

 • avatar

  @khadijadiop

  Keşke 0 sıfır yıldız verebilseydim. Bir müşteri olarak saygı ve itibarla muamele görmek istiyorum. Müfettiş son derece kaba; bana sözlü tacizde bulundu hayatımda böyle bir kabalık görmedim. Gün içinde hareket halindeyken ofise gittim ve anahtarımı istemek için çok heyecanlıydım ve hiçbir yerden bana anahtarı verdiklerini söyleyerek bana bağırmaya başladı, bir kelime bile söylememe izin vermedi ve ofisten çıkmamı istedi. ve hala boğuluyor. Yeni kiracı böyle mi karşılanır? Özür diledi ama bu onun kaba olduğu gerçeğini değiştirmedi. Profesyonellik yok. Kira sözleşmemi yenilemeyeceğim ve birimleri zaten çok pahalı

 • avatar

  @seandalton

  5 yıldır burada yaşıyor. Düzenli su kesintileri ve sürekli yenilemeler, ünitemizin makul zevkinden uzaklaştı. Onarım ve bakım için işe alınan müteahhitler cana yakın. Bir kijiji eklentisine cevap veren bir çanta dolusu alete sahip olan herkes yapacak gibi görünüyor. Burası davetkar değil ve Bronx'taki bir devlet konut projesinde koridorlarda yürüyormuşsunuz gibi geliyor. Brown Group, eskiyen ve bozulan tesis ve hizmetleri ele almak yerine, kira fiyatlarını karşılanamaz seviyelere çıkarmak için insanlar taşındıkça birimleri yenilemeye daha fazla odaklanıyor. Bu bilim değil, sadece kötü yönetim.

 • avatar

  @ea

  Ayda en az bir kez "acil su kapatılır" ve kışın ısıtma yapılmaz. Her zaman bazı acil onarımlar veya boru patlamaları. Ve bunun üzerine ziyaretçilerin otopark için ödeme yapması gerekiyor! ! ! Sıfır yıldız.

 • avatar

  @lacywatkins

  Yeni Müfettişler Tina ve David bu binayı tersine çevirdiler. doğrudan ve adiller, ofis çok düzenli. mülkte birçok sorunu çözdüler

 • avatar

  @jaykumarpatel

  Bina personelinden komik deneyim. Bu öğleden sonra sorunumu personelle tartışmak için ofise gittim, ofisi agresif bir şekilde terk etmemi istediler ve polisi aramaya çalıştılar, biz de aramadık. Hem erkek hem de kadın, sorunumla ilgilenmedikleri için kaba ve bize bağırıyorlar. Diğer 1 bayan da orada ve araba sorunu için rapor veriyor ve ona aynı şekilde davrandılar.

 • avatar

  @melissamacaluso

  Eşim ve ben temizliğin ötesindeyiz, asla daireyi haftada en az 2 ila 3 kez temizlemeyi bırakmayın ve daireyi defalarca dağıttıktan sonra hala hamamböceklerimiz var. Bu binada temiz ya da kirli olmanız farketmez, her zaman hamamböceği alırsınız. Burada kiralamayın


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar