Hotel Paris Prestige

2.6 (5 Yorum)
Hotel Paris Prestige, İzmir : Izmir'de bulunan bir oteldir. Izmir'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebrsiniz. Hotel Paris Prestige, İzmir oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Izmir‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/izmir sayfamızı ziyaret edebrsiniz. Hotel Paris Prestige, İzmir : 1397 Sokak No:38-42 Kahramanlar, İzmir 35230 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebrsiniz.

Genel Bilgiler
 • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
 • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
 • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
 • Tesise kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Daha fazla göster

Hotel Paris Prestige Ücretsiz Wifi
Hotel Paris Prestige Kredi Kartı
Hotel Paris Prestige Sigara İçilmez
Hotel Paris Prestige Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

Alsancak, 1397 Sokak No:38 - 42 Kahramanlar, 35230 Konak, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2.6 Puan

 • 12 yıldır Acenta müdürüyüm bir çok otelle çalıştım bu kadar kötü tepki almadım gruplardan , otelin yönetimi tavırlarını ve gruplara nasıl davranacağı konusunda biraz daha eğitim almaları gerektiğini tavsiye ediyorum Yemek menüsü ve kahvaltısından grubum memnun kalmadı çoook zayıftı Herşey para üzerine endeksli grubu memnun edeyim düşüncesi yok Yönetime tavsiyem ya grup kabul etmeyin ya da kabul ettiğiniz gruplara da düzgün hizmet vermeniz Turizm paydaşı ve çözüm ortaklarınız olarak üzdünüz bizi bunu bir eleştiri olarak değil daha iyi hizmet vermeniz açısından paylaşıyorum çünkü başka şekilde muhatap bulamadım.

 • avatar

  Harun çimrin

  İlk açıldığı günden beri müşterisi olduğum Otel'e belli ki yani atanmış bir Resepyonist İzmir'de Mermer Fuarı olduğunu gerekçe gösterip anlaşmalı olduğumuz fiyatın üç katını isterken göbeğini kaşıyıp kapıyı göstermesi manidar. Zira, biz şirket çalışanları bir gün değil yılın her zamanı geliyoruz. Bir işletmenin hazin sonu çalışanlarının liyakat sahibi oluşu birkez daha ispatlanmış oldu.

 • avatar

  şahin avcuoglu

  2020-21 yıllarında iş sebebiyle,heray kullandığımız temiz,samimi evimiz gibi rahat ettiğimiz ; Kalitesiyle makul orantılı,fiyatı olan,çok memnun olduğumuz,eşimize dostumuza tavsiye ettiğimiz ve konaklamalarına vesile olduğumuz,bir oteldi. 2022 yılında personel,kalite,zihniyet,yönetim herşey değişmiş,amaçları sadece para kazanmak olmuş,ülke şartlarınıda fırsat bilip geçen seneki fiyatlarını 3,5 kat artırmışlar ama kalite ve samimiyette aynı oranda artmamış kahvaltısı personeli herşeyi çok kötü geri gitmiş fiyat 5 yıldız,hizmet 2 yıldız olmuş,umarım memnuniyetsizliğimiz dinlerler bugün bizi kaybettiler,yarın işlerini kaybederler.

 • avatar

  Kadir SAÇLI

  Merhaba , 08-09-10-11 Haziran 2022 tarihlerinde otelinizde konakladımtüm personelin güleryüzlü ve samimi davranışlarından dolayı çok memmun kaldım , özellikle Halkla İlişkiler sorumlusu Hatice Keleş Hanfendinin gülüryüzü ve gayreti için çok teşekkür ediyorum.Otel çok temiz , kahvaltısı enfesti...bundan böyle İzmir de ki evimiz Hotel Paris Prestige dir. REMZİ KARACA

 • avatar

  irfan cakar

  Surekli seyahat ediyorum,bunca yıllık seyahatlerim içinde en iyi otel diyebilirim,otelin temizliği kahvaltısından ve calışan arkadasların size aile gibi davranması ve güleryüzü evimde hissettirdi,cok tesekkür ederim,fiyat kalite orantılı ekonomik.on numara


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler