Koriim Homes

1 (1 Yorum)
Koriim Homes Sınırlı Hizmet Sunan İşletme, Bahçelievler : Bahcelievler'de bulunan bir oteldir. Bahcelievler'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Koriim Homes Sınırlı Hizmet Sunan İşletme, Bahçelievler oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Bahcelievler‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/Bahcelievler/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Koriim Homes Sınırlı Hizmet Sunan İşletme, Bahçelievler : Mahmutbey Caddesi Fatih 5sk, Bahçelievler 34188 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Bilgiler
  • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
  • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
  • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
  • Tesise özel kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Daha fazla göster

Koriim Homes Ücretsiz Wifi
Koriim Homes Kredi Kartı
Koriim Homes Sigara İçilmez
Koriim Homes Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

Marmara Region, Mahmutbey Caddesi Fatih, Mahmutbey 5. Sk., 34188 Bahçelievler, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1 Puan

  • avatar

    Zapata Krimo

    Bu han yok ve telefon numarası bir yabancıya ait


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler