Marin Apart Otel Uluçınar

Marin Apart Otel, Uluçınar : Ulucinar'de bulunan bir oteldir. Ulucinar'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebrsiniz. Marin Apart Otel, Uluçınar oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Ulucinar‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/Ulucinar/ sayfamızı ziyaret edebrsiniz. Marin Apart Otel, Uluçınar : Gozculer Mah., Cumhuriyet Cad., 25. Sokak No: 1, Uluçınar 31200 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebrsiniz.

Genel Bilgiler
  • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
  • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
  • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
  • Tesise kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Daha fazla göster

Marin Apart Otel Uluçınar Ücretsiz Wifi
Marin Apart Otel Uluçınar Kredi Kartı
Marin Apart Otel Uluçınar Sigara İçilmez
Marin Apart Otel Uluçınar Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

Uluçınar, 25. Sk., 31285 Arsuz Belediyesi/Arsuz/Hatay, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar Puan


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler