Reyhanli Otelleri̇ Tuğra Otel Hasan Demi̇R

(0 Yorum)
Reyhanli Otelleri̇, Tuğra Otel, Hasan Demi̇r, Hatay : Hatay'de bulunan bir oteldir. Hatay'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebrsiniz. Reyhanli Otelleri̇, Tuğra Otel, Hasan Demi̇r, Hatay oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Hatay‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/Hatay/ sayfamızı ziyaret edebrsiniz. Reyhanli Otelleri̇, Tuğra Otel, Hasan Demi̇r, Hatay : Yeni Sehir Mahallesi Cilvegozu Yolu Sokak No:2, 31500 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebrsiniz.

Genel Bilgiler
  • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
  • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
  • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
  • Tesise kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.
Daha fazla göster

Reyhanli Otelleri̇ Tuğra Otel Hasan Demi̇R Ücretsiz Wifi
Reyhanli Otelleri̇ Tuğra Otel Hasan Demi̇R Kredi Kartı
Reyhanli Otelleri̇ Tuğra Otel Hasan Demi̇R Sigara İçilmez
Reyhanli Otelleri̇ Tuğra Otel Hasan Demi̇R Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

Yenişehir, Antakya Cilvegözü Yolu NO : 2, 31500 Reyhanlı/Hatay, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar Puan


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler