Sahil Kamp Bungalov

2.5 (8 Yorum)

İstanbul’un kuzey ucunda yer alan Şile’de yer alan tatil noktalarından bir tanesi de Sahilkamp olarak kendini gösteriyor. Doğal bir alanda tatil yapmak isteyenler için etkin bir tercih olarak görülebiliyor. İstanbul’u kalabalığından ve gündelik hayatın stresinden uzak kalmak isteyenler için Sahilkamp önemli bir tercih olarak görülebiliyor. Üzerindeki kara bulutları dağıtmak ve sakin bir dinlenme amacı gütmek isteyen herkesin önemli tercihlerinden bir tanesi olarak da görülebiliyor. Tatil anlayışına farklı bir boyut getirmek isteyen kişilerin her zaman aradıkları sonuçlara ulaşmaları bu tatil noktasıyla açığa çıkabiliyor. Tam olarak beklenen manzara ve hizmetleriyle de etkin bir tesis olarak görülmeye devam ediyor.

Sahilkamp İstanbul Hakkında Bilgiler
İstanbul’dan kaçmak herkesin doğal alanlara yöneldikleri ve bu alanlarda tatil yapmak adına kaçamaklarda bulundukları görülebiliyor. Bunun için öncelik verilen yerlerden bir tanesi de Şile olarak gündeme geliyor. Şile’de yer alan Sahilkamp sayesinde daha konforlu ve dinlenilecek zamanları geçirmek mümkün hale gelebiliyor. Bu kampa odaklı olarak kişilerin Sahil Kamp İstanbul farkı sayesinde de orman içerisinde tam olarak istedikleri bir deneyimi elde etmeleri durumu da görülebiliyor. Kişilerin bu konforu bungalow evler sayesinde yakalamaları ve ormanlık arazide tatil yapmaları şansı da ortaya çıkabiliyor. Her zaman bu tatil imkanları kişilerin kullanım alanlarında yer almakta ve etkin bir şekilde de tercih edilmektedir.

Sahilkamp Hizmetleri
Tatil noktalarının doğal olanları son zamanlarda daha da fazla rağbet gören cinsten yer alıyor. Yaklaşık olarak 35 dönümlük bir arazi içerisinde kurulan Sahilkamp tesisleri de bu konuda kişilerin tercihleri arasında başı çekiyor. Bu noktanın karavanlarla kamp kurmak ya da çadır tatili yapmak isteyenler için makul bir yer olarak görülebiliyor. Aynı zamanda da konaklamak isteyenler için bungalow evler de bu noktada tatilcilerin kullanımına sunuluyor. Bungalow evler de her zaman her şey dahil halleriyle tatilcilere veriliyor. Tamamen etkin bir hizmet anlayışına sahip ve son derecede profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Sahilkamp, bu sayede de son derecede etkin bir anlayışın ortaya çıktığı da görülebilecektir.

Daha fazla göster

Sahil Kamp Bungalov Kredi Kartı
Sahil Kamp Bungalov Sigara İçilmez
Sahil Kamp Bungalov Park Yeri
Sahil Kamp Bungalov Rezervasyon
+(5)

Fiyatlar


Konum

Sahilköy, Batu Sk. No:1, 34983 Şile/İstanbul, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2.5 Puan

 • avatar

  ferit yaşar

  Öncelikle internet sitesine ve resimlere aldanmayın, toplu bir program yapacaksanız öncesinde gidin görün derim. Bungalovlar çok küçük, bakımsız tuvaletliler kokuyor. En kötüsü verdikleri yataklar aşırı ama aşırı kötü yayı batıyor. Yaysız olanlar da 4-5 cm sünger direkt tahtada yatıyormuş gibi. Aldıkları 1 gecelik fiyatla değiştirebilirler yatakları ama internet sitesi sayesinde insanları çektiği için müşteri sıkıntısı çekmiyorlar ve bu yüzden bakım yapmıyorlar sanırım. Denizi 1 adımda derinleşen denizlerden. Öyle çocuğun gidip oynayabileceği sığ deniz yok ama Karadeniz'de çoğu yer böyle. Olumlu yönlerine gelirsek tam bir çadır alanı. Ormana kurabilirsiniz, denize yakın kurabilirsiniz. Plajı kum, denizin dibi kum. Kayalık bir alan var deniz gözlüğüyle gidip zıpkın hevesi giderilebilir. Bahçeli olan bungalov tipi iyi, diğerleri tırt. Ama üstte saydığım özelliklerden dolayı bungalovdan kaçın. Alın çadırınızı gidin derim.

 • avatar

  SAMET YILMAZ

  Mekan konum çok iyi ancak eksikleri çok fazla bi kere personeller çok yetersiz ve geneli Türkçe bilmiyor. (Suriyeli ve Afgan çalışan çok fazla) tuvaletler hiç temiz değil sirkülasyon sorunu olduğunun farkındayım ancak temizlenme sıklığı yeterli değil kesinlikle arttırılmalı küçük koza evlerde yerde sadece sünger var yaklaşık 15 cm kalınlığında yatarken kesinlikle rahatsız olursunuz çünkü direk tahtanın üzerinde yatıyorsunuz temiz mi kozalar malesef asla temiz değil. Açıkçası yıldızın birisini konum için diğerini kendim içeride kendi imkanlarım ile sağladığım eğlence imkanı için. Restorant kısmında menü istemenize bile gerek yok sadece çay su soda kahve var. Ancak kahve söylerseniz minimum 30 dakika beklemeniz gerekecektir. Ateş yakıp ekipman getirmeniz serbest olduğu için kendi kahvenizi yapıp içebilirsiniz. Çay isterseniz yoğunluğa göre getirmeyebilirler. Soda isterseniz de neyli olduğu önemli değil zaten siz neyli isterseniz isteyin restorant karışık geliyor. Pandemi de yükselip alternatifi çıktığı an dağılacak bir sistem var(naçizane fikrimdir.). Bu kadar kalabalık olup, üst düzey para kazanan bir tesis olduğunu ön görüyorum. Ancak üzülerek söylüyorum YATIRIM HİÇ YOK..... Sokağa çıkma yasaklarından muaf olmamızı sağlamıyor olsa(rezervasyon kağıdı ile) asla gitmeyeceğim bir yer..

 • avatar

  Anıl Köroğlu

  Öncelikle bu yorumu 4 gece 5 günlük konaklamamız sonrasında yazdığımı belirtmek isterim. Tesise tekrar gider miyim ? Evet. Şimdi gelelim detaylı incelemeye; -Öncelikle İstanbul'a çok yakın olduğu için ulaşım çok kolay. İstanbul karmaşasından kaçmak için güzel bir alternatif. Bostancı'dan 1 saatte gittim. -Resepsiyon çok ilgili değil evet ama diğer yorumlardaki kadar kötü bir tecrübe yaşamadım. -Kamp alanı dışında koza, taş ev, tiny house vb seçeneklerin olması çadırda kalamayanlar için güzel. - Tesiste restoran, market, odun kömür satışı, outdoor malzemeleri satışı yapan yerler mevcut. -Tesiste alkol satışı yok ama yan taraftaki kamp alanında bir tekel bayi var aklınızda bulunsun. -Sahil bence yeteri kadar güzel. Kozada kalacaksanız deniz tarafındaki kozalarda gün doğumu çok keyifli oluyor. Olumsuzluklar ise; -Hafta sonları aşırı aşırı AŞIRI kalabalık oluyor. Çadır alanında tanımadığınız insanlarla dip dibe kalıyorsunuz. -Kamp alanı ve kozaların olduğu bölgenin zemini bir yağmurda bataklık gibi oluyor. -Akşamları kamp alanı çok aydınlık oluyor. Evet bir miktar aydınlatma gerekli olabilir ama halı saha aydınlatması gibi ışıklar her noktadan gözünüzü alıyor. Kamp mantığına aykırı bence bu durum. -Tuvaletler her sabah temizleniyor ama hızlıca kötü hale geliyor ve kötü kokuyor. Duşlarda sıcak su YOK. Su yeteri kadar akmıyor duvara yaslanmak gerekebiliyor. -Tesis içindeki marketin fiyatları çok yüksek. Özetlemek gerekirse ortalama bir kamp alanından eksiği yok fazlası var. Hafta içi gönül rahatlığıyla gidip tüm konaklama opsiyonlarında kalınabilir. Ama hafta sonu ben gitmem.

 • avatar

  Tolga Barlas Beslen

  Market ve restaurant fiyatları yüksek nerdeyse dışarıya kıyasla x2 sucuk ekmek yemenizi tavsiye etmem bildiğiniz taş kemir kemirebilirsen . Diğer kamp yerleriyle kıyasladığımızda ege tarafları falan olsun kalma fiyatları da yüksek elektrik kullanım fiyatı günlük 20 tl çoğu kamp yelerinde çok daha cüzzi rakkamlar . Burdaki tek şey deniz kenarı ve manzara ki denize girmek de imkansız bitmek bilmeyen rüzgar başka hiçbir artısı yok duşlarda sıcak su yok . Tuvaletler okadar güzel temizleniyor ki aynı fırça hem tuvalete hem lavaboya sürtülüyor . Yani kısaca bütün bunları göz önüne alıp ona göre gidin . Umarım bu eksileri kısa zamanda düzeltirler çünkü mekan gerçekten güzel.

 • avatar

  ismail AKSU

  Kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir mekan eşim ile birlikte hafta sonu tecrübe edinmek için kaldığımız bir kamp alanı, Türkiye de ayak demediğimiz yer, kalmadigimiz kamp alanı yok diyebilirim buranın artisi yok, çadır kurduğunuz ahşap yerlerin bakımsız ve çok yüksek oluşu wc kirliliği ile çevre düzeni olarak hijyen ve çöp ile sukunetin olmadığı cam kiriklarinin kol gezdiği plajı ve dalgası dinmeyen denizi, ilk girişte hemen ücreti almak için verilen çaba ve elektriğin olmadığı (restoran da elektrik bulunmakta müşterilerin belki olurda bir sipariş vereceği düşünülmüş muhtemelen ) onca misafire iki lavoba ile hizmet vermeye çalışan aracın kamp alanına uzaklığı ile şezlonga havuza extra ücret alan hizmetin tamamı misafirlikten çok ücret odaklı çeşitli konaklama evleri ile tercih edilmeyecek bir mekan. Daha kötüleri ile karşılaştık bu kamp alanı da onlardan biri sayılabilir.

 • avatar

  Wood Head

  Coğrafi konumu güzel. Arkada orman önde deniz. Denize tepeden bakıyorsunuz bu m0thiş. Bir kaç koyu var minik bunlar efsane. Havası doğası bunlar zaten bu coğrafyanın doğanın özellikleri. Sen gelip bunların üzerine işletme kurmuşsun ve gayet hatrı sayılır bir ücret ödüyoruz (ahşap evde kaldık) Evde aktif havalandırma yok. Yatak nereden baksan 10 yıllık ve pis (sabah uyandığımızda çarşaf çıkmış öyle gördük) bir vantilatör yok. Buzdolabı var soğutuyor. Sıcak suda ve su akışında sıkıntı yok. Odun veya mangal kömürü istediğinizde hemen getirip ateş yakmanıza yardımcı olan samimi personelleri var. Restorandaki lezzetler mükemmel fiyatlar şaşırtıcı derecede makul. Genel olarak personel çok çok iyi ama işletmeci sanırım işletme körlüğü yaşıyor. Banyoda dii fırçamızdan diş macunumuza kadar vardı tuvalet kağıdı kap kacak vs hepsi vardı yoksada isteyince getiriyorlar. Fakat öyle bir yerde ev kiralıyorsam sineklik isterim hadi klimayı geçtim bir vantilatör onuda geçtim dahili bir pervane isterim yoksa zaten çadırda kalırdım. Ben iyiyi de kötüyğ de yazdım ama bir daha gidersem etimi mangalımı kendim götürüp çadırımı da götürürüm. Özetle personel restoran doğa konum çok iyi. İşletmeci kesinlikle işletmw körlüğünde......

 • avatar

  Ayşe Deliktaş

  4 temmuz-7 temmuz arasında Taş Evlerde 4 kişilik rezervasyonumuz vardı. °Evin içi ve dışı güzeldi, otantik ve hoş bir havası vardı. Ancak gece saat 10-11 gibi evin verandasını ve evin içini "tüylü kırkayaklar" basıyordu. İlk gecede yatağın altından kocaman bir böcek çıktı. Böcek korkumuzdan dolayı 3 gece 4 gün olan tatilimizi 1 gün erken bitirmek zorunda kaldık. Evin kapısını açmadığımız halde böceklerin nasıl içeri girdiğini ilk önce anlamadık daha sonra ise kapı arasından girdiğini fark ettik. Evin kapıları daha sağlam olmalıydı, sineklik olmalıydı ve en önemlisi "ilaçlama" yapılmalıydı. Biz zaten böceklerle mücadele edebilecek birileri olsak çadırda kalmayı tercih ederdik. Evde bu şekilde mağdur olacağımızı hiç düşünmemiştik. °Denizi çok dalgalıydı ve aşırı rüzgar vardı. Bunlardan dolayı denize giremedik. Kumsalda çöpler vardı ve temiz değildi. O kadar güzel bir yerde böyle çöp görmek bizi çok rahatsız etti. °Market fiyatları normalden pahalıydı. Daha uygun olabilirdi. °Restoranda menüdeki yiyeceklerin bir kısmı yer almıyordu. Seçtiğimiz birkaç yemeği sipariş vermek istediğimizde şuan elimizde malzeme yok cevabını aldık. Bu durumun böyle olmasından memnun kalmadık. °Odada eksik bir şey olduğunda veya bir sıkıntı yaşadığımızda personellerle kolayca iletişime geçebildik. Personellerin ilgi ve alakası için teşekkür ederiz. °Mevcut olan tüm sıkıntılarına rağmen mükemmel doğası ve sakinliğiyle güzel 2 gün geçirdik. Ancak bir daha tercih edeceğimizi düşünmüyorum. °Sahil Kamp'a ulaşım gayet rahattı. Üsküdar'dan 139s'ye bineceklere tavsiyem durağa erken gidip sıraya girin. Aksi takdirde 2.5-3 saat bavullarınızla ayakta yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 • avatar

  Tuğçe Uysal

  Olumlu olumsuz bütün deneyimlerimiz paylaşacağım. Öncelikle gerçekten muazzam manzaralara sahip bir kamp alanı. Biz kendi çadırımızla konakladık iki kişi 1 gece 300 TL ödedik. Bunun karşılığında almış olduğumuz tek hizmet çadır kurmamıza izin vermeleri ve pis tuvaletleri. Ücretli bir kamp alanında size elektrik dahi vermiyorlar. Telefonunuzu şarj etmek isterseniz ancak karavancıların olduğu bölgeye gitmelisiniz ve şanslıysanız priz boşsa şarj edersiniz. İlk gün görevliye telefonumuzu nerde şarj edebilirz diye sorduk, çadır kuranlara elektriğin yasak olduğunu söyledi. Dediğim gibi parayı sadece 2 metre kare çadır kurduğunuz yer için ödüyorsunuz. Onun dışında çok bir hizmet beklemeyin. Tuvaletlerdeki bütün sifonlar kırıktı mesela…. Onun dışında tuvalette peçete ve sabun bile yok. Tuvalet temizliği sıfır. Bu hizmete bu fiyat çok. Ama manzara o kadar güzeldi ki tekrar gidilebilinir.. fakat işletmenin kendine çeki düzen vermesi lazım. Tuvalet hijyen ve elektrik sorununu çözerse gayet keyifli bir yer olur. Güvenlik sorunu çekmedik kamp alanı zifiri karanlık değildi ışıklandırılmıştı bu yüzden gece de kendimizi güvende hissettik. İşletmenin denizi büyük taşlarla dolu ve taşlar yosunlu o nedenle hiç keyifli bir yüzlemiyorsunuz… ne yazıkki aşırı dalgalı ve pis…


Çalışma Saatleri

Hergün 09:00 - 21:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler