Sapanca Seyri Vadi Dağ Evi

5 (1 Yorum)

Seyri Vadi Dağ Evi; doğallığı, içten insanları, ormanları ve yöresel yemekleri ile ülkemizin gözdesi olan Sakarya ilimizde bulunmakta ve yıllardır yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. İşletme yerli ve yabancı birçok turiste üstün bir memnuniyet anlayışı sunmaktadır. Özellikle İstanbul ilinin sıkıcılığından bunalan kimselerin çokça tercih edildiği bir mekandır. İşletme bulunduğu lokasyonun doğasına uygun ve saygılı hizmet vermektedir. Bungalovlar dağların ve ormanların dokusuna uygun tasarlanmıştır. Dağ manzarasını ormanların yeşilliklerini gören muhteşem teraslarıyla bungalovlar doğa severleri ağırlamayı beklemektedir.

İşletme hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla güzel bir tatil yapacağınız muhteşem hizmetler sunar. Hangi bungalovda konaklarsanız konaklayın eşsiz bir manzara sizlere eşlik eder. Bazen yanan bir ateşin bazen de dağdan esen tatlı bir rüzgarın güzelliğini yaşarsınız. Her gelenin bir daha gelmek istediği Seyri Vadi Dağ Evi tesisleri tüm ziyaretçilerini profesyonellik ve içtenlikle ağırlamayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda 7/24 resepsiyonunu açık tutmakta her zaman hazır konumda olmaktadır. Aynı zamanda gerektiği vakit şehir merkezine uğramaya ve ulaşım noktalarına gitmeye de imkanınız var.

Kış İçinde İdeal Bir Mekan
Dışarda lapa lapa kar yağarken içeride sıcacık bir odada muhteşem içecekler yudumlarken bu eşsiz manzarayı izlemeyi kim istemez ki? Bir de kulağınızda güzel bir müzik elinizde kadim bir kitap olursa tadından yenmez. Ayrıca kışın yapılabilecek dağ yürüyüşleri, beyaza bürünmüş çam ağaçlarının manzaraları bu lokasyonda sıkça karşınıza çıkabilir. Ayrıca yazın geldiğinizde bisikletinizle birlikte göl kenarına inmekte ayrıca bir zevk veriyor. Bu anlamda spor tutkunlarının, doğayı çok sevenlerin, kafa dinlemeye ihtiyacı olanların, her şeyden uzaklaşmak isteyenlerin uğraması gereken mekanlar buralar.

Seyri Vadi Dağ Evi aynı zamanda koronavirüs tedbirlerini de harfiyen almış durumda. Yataklar, çarşaflar, eşyalar, dokunulan yerler ter temiz. İşletmeye sağın koşulları nedeniyle hes kodu kullanılarak giriş yapılıyor. Yerli ve yabancı bir çok turisti ağırlayan Seyri Vadi Dağ Evleri hijyenik ve sağlıklı turizm olanakları sunarak ülkemiz turizmine ve Sakarya’ya bu anlamda büyük katkılar sunuyor. Ayrıca sadece büyükler için değil çocuklar içinde doğaya uyum sağlamayı öğrenecekleri bir konumda.

Daha fazla göster

Sapanca Seyri Vadi Dağ Evi Ücretsiz Wifi
Sapanca Seyri Vadi Dağ Evi Kredi Kartı
Sapanca Seyri Vadi Dağ Evi Sigara İçilmez
Sapanca Seyri Vadi Dağ Evi Park Yeri
+(3)

Fiyatlar


Konum

Balkaya, 54600 Sapanca/Sakarya, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 5 Puan

  • avatar

    Ser G

    Kesinlikle mükemmel. Manzara ve evin konumu, içi, konsepti çok iyi. Kuş sesleri ile huzurlu bir ortamda dinleniyorsunuz. Ayrıca, sahibi Murat Fevzi bey çok ilgili ve iyi bir insan. Rezervasyon sırasında ve sonrasında Uğur bey ‘de her sorumuza sıkılmadan cevap verdi. Herşey için teşekkürler????????


Çalışma Saatleri

Hergün 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler