Troçki Evi

Troçki Evi İstanbul bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Troçki Evi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Troçki Evi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Troçki Evi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Troçki Evi Ücretsiz Wifi
Troçki Evi Kredi Kartı
Troçki Evi Sigara İçilmez
Troçki Evi Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

Büyükada-nizam, Hamlacı Sk. No:6, 34970 Adalar/İstanbul, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.6 Puan

 • avatar

  Hazal Seyitoglu

  Troçki"njn sürgün yıllarında kaldığı bu köşk, yok pahasına elden çıkarılması için adeta ölüme terk edilmiş. Oysaki Troçki'nin Belçika ve Meksika'da kaldığı evler devletleri tarafında alınıp restore sonrası ciddi ziyaretçi alan müzeler haline getirilip, ülkelerine turizm geliri olarak kazandırılmış. Bizde de kişisel değil, ülke menfaati düşünülüp bu adımın bir an önce atılmasını dilerim. Her ne kadar adı, internette, Arap İzzet Paşa Köşkü ve Sivastopol Köşkü isimleri ile de geçse de Arap İzzet Paşa Köşkü olarak arattuginizda Çankaya CD. No:50 de halen canlı ve sağlam duran beyaz bir başka köşk görüyorsunuz. Fakat Troçki Şişli'de izzet Paşa caddesinde bulunan bir otelde kalmış. Bu sebeple internetteki bilgiler birbirine karışmış olabilir.. Köşke, neden Sivaspotal isminin verildiğinin ise kaynağını bulamadım. Acaba Troçki'nin Ukraynalı olmasıyla bir ilgili olabilir mi? Sivastopol, Ukrayna'nın Kırım yarimadasinda bulunan Liman kenti..

 • avatar

  pınar

  Giriş özel mülk olduğu için kapalı. Dışardan gördüğünüz kadarı ile yetiniyorsunuz, çok da bir şey görülmüyor. Restore edilse ve ziyarete açılsa çok güzel olur. Bu hali ile iki dakika da ziyaret edilebiliyor

 • avatar

  Ercan Geçgin

  Ziyaret etmeye dehmeyecek kadar harabeleşmiş. Belki yakınına gidilebilse mimari güzelliği daha iyi görebilirdik, belki de asıl girişi biz bilmiyoruzdur.

 • avatar

  Kutay

  Ev çok güzel ama içine girmeyi bırakın yanına yaklaşılmıyor bile. Adadaki çoğu tarihi yer gibi burayı da sadece uzaktan görebiliyorsunuz.

 • avatar

  Kıvanç Mutlu

  Heybetli bir köşktü. Fotoğraf çekimi için ideal bir ortamı var. İçeri girmedik. Ancak dış mekan fotosu alabildik.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz