icon
Yükleniyor..

Uzungol Sah Hotel

 • (5 Yorum)

Oteller

2.0

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Uzungol Sah Hotel , Uzungöl : Uzungol'de bulunan bir oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebrsiniz. Uzungol Sah Hotel , Uzungöl oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu otel için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Uzungol‘ya geldiğinizde gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.yerelnet.org.tr/il/Uzungol/ sayfamızı ziyaret edebrsiniz. Uzungol Sah Hotel , Uzungöl : Fatih Caddesi No:43 Golbasi Mevkii, Uzungöl 61940 Türkiye adresinde bulunmaktadır. Bu otel YerelNET ekibi tarafından ziyaretçilere bilgi sunmak amacıyla eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için otelin resmi web sitesini ziyaret edebrsiniz.

Genel Bilgiler
 • Tesis +16 yaş üzerine hizmet vermektedir.
 • Tesis Evcil Hayvan Kabul Etmemektedir.
 • Tesise giriş saati 14:00 / Çıkış saati 12:00 dır.
 • Tesise kurallar ve şartlar olabileceğini unutmayın.

Genel Kurallar
Rezervasyon sonrasında tesis/mülk sahibi tarafından onaylanmış Kiralama Sözleşmesi veya Rezervasyon Formunu size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen tesis/mülk sahibine ödeme yaparken her zaman Sözleşmede bulunan banka bilgilerine ödeme yapınız. Yapılan ödemelerden YerelNET sorumlu tutulamaz.

YerelNET, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya Tesis/Mülk sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. YerelNET hiç bir şekilde misafir veya tesis/mülk sahibinden rezervasyonlar için komisyon talep etmez.

Özellikler

Uzungol Sah HotelÜcretsiz Wifi
Uzungol Sah HotelKredi Kartı
Uzungol Sah HotelSigara İçilmez
Uzungol Sah HotelPark Yeri
Uzungol Sah HotelRezervasyon

Fiyatlar

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

2.0
Puanlama :


 • avatar

  @hakanozer8656

  Sıfır temizlik sıfır hizmet kahvaltı rezalat

 • avatar

  @saeedg

  Kendim için denemek için tavsiye etmem gördüm en kötü ve en başarısız otellerinden biri kötü tedavi kötü banyo yatak kokusu ve kirli yanıt vermeyen personel var hiçbir Internet otopark yok kötü bir kahvaltı çeşitli ve eğer bir çeyrek yıldızlı ise büyük Tanrı pişman olacak

 • avatar

  @azozalmalki

  Çok çok çok kötü bir hizmet, denemeyin !!! Servisleri çok zayıf, onlarla uğraşmanızı tavsiye etmem.

 • avatar

  @halilpatrona

  Temizlik kötü . Toz her yer. Sıcak suda sıkıntı yaşadık. Perde düzeni değişmeli güvenli değil . Dağınık bir işletme. Bunlara bakarak fiyat da yüksek.

 • avatar

  @merveaslanaydin

  Sıcak su konusunda sıkıntılı bir yerdi. • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Oteller Uzungol Sah Hotel Uzungol Sah Hotel +908500000000 Uzungöl, Serce Sokak No-15, 61940 Çaykara/Trabzon, Turkey Uzungol Sah Hotel Uzungol Sah Hotel , Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Uzungol Sah Hotel , Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. ₺₺ TR 40.6146514 40.3117428 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Uzungol Sah Hotel
  3. Uzungol Sah Hotel Yorumları
  4. Uzungol Sah Hotel Özellikler
  5. Uzungol Sah Hotel Fiyat Listesi
  6. Uzungol Sah Hotel İletişim
  2.0/5 5