Yeşil Bahçe Bungalow

5 (8 Yorum)

Tatil yapmak anacak çoğu kişiden farklı bir plan çerçevesinde bu zamanı geçirmek isteyecek olan kişilerin her zaman doğal ortamlarda tatillere yer vermeleri olasıdır. Yeşil Bahçe Bungalow da Muğla’da bu yönde hizmet veren tesisler arasında yer almaktadır. Kişilerin tatil anlayışlarını değiştirerek; eğlence kültürlerinde farklılık arz eden bir konumda bulunmaktadır. Bu bungalow evlerin tamamen ahşaptan oluşması ve ormanlık arazide yer alması durumu da herkesin ilgi alanına girmektedir. Bu sayede de etkin bir tercih olarak bu bungalow ev tercihleri gereken kriterlerde yer alabilmektedir. Kişilerin tam olarak aradıkları tatil imkanlarını bulmaları hususunda da yeterli olarak görülebilecek ve yaygın olarak da hizmetleri talep edilecektir.

Yeşil Bahçe Bungalow Hizmetleri
Tamamen ahşap bungalow evlerde sakin ve huzur dolu bir tatilin içerisinde olmak herkesin hayalidir. Hayalleri gerçekleştiren ve kişilere bu yönde hizmet veren Yeşil Bahçe Bungalow sayesinde de son derecede lüks ve konforlu bir ortam yaratılmaktadır. Doğal bir ortamda ve manzara içerisinde bir tatil yapmak isteyenler için bu hizmetler yerinde bir durumdur. Bu yüzden de Yeşil Bahçe Bungalow sayesinde etkin bir tatil deneyimi elde etmek her zaman görülebilecek yönde yer alabilmektedir. Kişilerin tamamen doğal ve huzurlu bir ortamın keyfini sürmeleri konusunda da Yeşil Bahçe Bungalow ne kadar yerinde bir seçenek olduğunu da an be an gösterebilecek düzeydedir.

Yeşil Bahçe Bungalow Fiyatları
Tatil seçeneklerini değerlendiren ve sezon odaklı olarak hareketlerde bulunan herkesin en ekonomik tercihlerde olmaları önemlidir. Bungalow evlerde tatil imkanı sunarak; doğal ortamda tatillerini gerçekleştirmek isteyenlere hizmet veren Yeşil Bahçe Bungalow; fiyat konusunda da gereken şartları sunmaktadır. Bu fiyatlar gün hesabı olarak öne çıkmakta olup, bazı zaman diliminde de kampanyalara tabi tutulmaktadır. Doluluk durumuna bağlı olarak kişilerin tatil planlamalarını Yeşil Bahçe Bungalow odaklı olarak erkenden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu hususta da kişilerin her zaman yönelebilecekleri bu ahşap bungalow evler sayesinde de kişilerin her zaman bekledikleri gibi bir tatile en uygun ve ekonomik şartlar doğrultusunda gerçekleştirmeleri de muhtemeldir.

Daha fazla göster

Yeşil Bahçe Bungalow Ücretsiz Wifi
Yeşil Bahçe Bungalow Kredi Kartı
Yeşil Bahçe Bungalow Sigara İçilmez
Yeşil Bahçe Bungalow Park Yeri
+(3)

Fiyatlar


Konum

Yanıklar, Karaot sahili caddesi no:5, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 5 Puan

 • 2020 yazsezonunda tercih etmiştik. Çok güzel bir yer. Fethiye tatilimizde tekrar tercih edeceğimiz bir yer olacak. Tam bir aile yeri. Giderken teyze bize dalından üzüm ve nar ikram etmişti. Çok iyi insanlar.

 • avatar

  Hüseyin Karan

  İşletme sahipleri çok canayakınlar, aile ortamındaymış gibi hissettim. Ayrıca gözü gönlü bol insanlar, dalından üzüm, incir toplayıp ücretsiz ikram ediyorlar.

 • avatar

  Duygu Güvenç

  Doğanın içerisinde harika bir yer. Evli bir çift işletiyor. Çok samimi davrandılar. Odalar temiz. Sabahları doğa yürüyüşü harika. Huzurlu bir tatil için tercih edilebilecek bir yer.

 • avatar

  Osman Sarı

  Aile işletmesi keyfli ve güler yüzlü işletme sahipleri , müşteri memnuniyetine önem veren bir işletme keisnlike ailelerin tercih edebileceği çocukların oynaya bileceği alanlarının mevcut olmais6ve denize yakın bir işletme olması konaklama yeri olarak Fethiye'de öncelik verilebilecek bir yer durumunu sağlıyor

 • avatar

  muallim bey

  Mükemmel bir yer... Tam bir aile işletmesi. Temiz ve huzurlu. Kahvaltı enfes...

 • avatar

  Ayşe Topatan

  Çok güzel ve temiz bir yer.İyi ki yollarımız kesişmiş.Her şey için çok teşekkür ederiz yeşil vadi bungalow.

 • avatar

  Atalay Karasakal

  O kadar güzel bir yer ki insan gelip hiç bir yere gütmeden tatilini burada geçirmek ister. Sadece yerin güzelliği değil orayı işleten insanların da güzelliği var kendi ağaçlarından meyveler ikram etmesi olsun hitap şekli olsun davranışları olsun çok iyi odalarda klima var bahçeler de meyve ağaçları var istediğin kadar topla ve ye... Kısaca herşey çok güzeldi teşekkürler inşallah seneye tekrar geleceğiz

 • avatar

  Gulten Horuz

  Temiz, düzenli, sebzesi ve meyvesiyle sıcakkanlılıkları ile muhteşem doğası ile çok güzel bir yer. Her yere yakınlığı ile bizim için güzel bir tercih oldu.????????????


Çalışma Saatleri

Hergün 09:00 - 21:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler