icon
Yükleniyor..

Cafe de Colombia

Cafe de Colombia: Bodrum bölgesinde bulunan popüler restoranlar 'dan biridir. Bu sayfa Cafe de Colombia hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Cafe de Colombia hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Cafe de Colombia düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bodrum Bölgesinde daha fazla restoran ve kafe keşfetmek için Bodrum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfayı düzenlemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsiniz.
Devamını Göster

Cafe de Colombia Ücretsiz Wifi
Cafe de Colombia Kredi Kartı
Cafe de Colombia Park Yeri
Cafe de Colombia Rezervasyon
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.6666666666667 Puan

 • avatar

  @manolovillota

  Bogota'daki Chapinero Alto bölgesinde güzel bir yer. Bu yerdeki deneyimimi tatmin edici olarak özetliyorum. Biri dış mekan diğeri iç mekan olmak üzere iki ortamı olan bir alan. Ayık dekorasyon ve rahat koltuklar. Menü küçük ama bu tür bir yerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Fiyatlar çok yüksek değil ama civardaki ortak bir kafeterya ortalamasını geçerse Şehir. İyi müzik ve kabul edilebilir müşteri hizmetleri var.

 • avatar

  @camiloriveraqui

  Keyifli bir yer!!! Lezzetli tatlıların yanı sıra güzel bir kahve tatmak istiyorsanız burası favori kafeniz olacak, aynı zamanda çalışma alanı olarak da çalışıyor. Personel güzel ve evcil hayvan dostudur.

 • avatar

  @katerinportilla

  Harika bir yer! Atmosfer çok rahat, içinde bir bahçe ve iyi bir kahve içmek için birkaç alan var. Birkaç çeşit kahveleri var, filtrelenmiş Nariño'yu seçtim, harika. Ayrıca bira, şarap ve hamur işleri satıyorlar. Yerinde sessizce okuyabilirsiniz. Kitaplar ve masa oyunları var. Şiddetle TAVSİYE !!!


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar